Odpustiť neveru dokáže málokto. Človek na to potrebuje veľa pokory a v prvom rade musí zahodiť ego. To nám najčastejšie bráni v tom, aby sme niekomu odpustili a pohli sa ďalej. Skrátka, nie je to pre každého a dokážu to iba muži, ktorí sú narodení v týchto znameniach.

Blíženci

Muža Blíženca nemôžeš vo vzťahu vlastniť. Potrebuje voľnosť a „vietor vo vlasoch“. Slobodu dokáže poskytnúť aj partnerke, pretože sa riadi heslom: „Čo chceš, aby robili tebe, rob aj ty im,“. Dúfa, že sa mu raz všetko vráti.

Keď pristihne frajerku pri nevere, odpustí jej. Nevidí na tom nič komplikované – porozprávajú sa, vyriešia problém a postupom času sa u neho obnoví dôvera.

Rak

Muž v znamení Raka rád flirtuje a skúša svoje hranice (aj tie vo vzťahu). Sám o sebe tvrdí, že by neveru dokázal odpustiť. Podľa neho nejde o niečo citové alebo milostné. Myslí si, že ľudia len radi skúšajú, kam až môžu vo vzťahu zájsť.

Ak sa dozvie, že mu bola jeho partnerka neverná, nechá ju to vysvetliť a potom sa spoločne dohodnú, čo bude ďalej so vzťahom. Rak je otvorený aj dvom partnerkám naraz a nehanbí sa za to.

Škorpión

Tento muž je záhadný, no napriek tomu má v mnohých veciach jasno. Vo vzťahu by neveru toleroval, no iba ak by sa to stalo raz a nechcene. Keď je zamilovaný a cíti lásku, o danú osobu sa stará a chce pre ňu len to najlepšie.

Rozumie však stereotypu a nude. Pokiaľ by mala jeho frajerka iba tento dôvod na neveru a nebolo by za tým nič viac, Škorpión by sa s tým dokázal stotožniť.

Strelec

Pri mužovi Strelcovi nemáš nič jasné. Môžeš ho podviesť ty, no rovnako to môže urobiť aj on. Je si však istý, že ak by partnerka brala vzťah vážne, nepodviedla by ho. Nevera je znak toho, že je jej Strelec ľahostajný a nechce s ním nič mať.

Strelec tento skutok odpustí, no zároveň opustí svoju priateľku. Hoci s ňou nemá problém, nemohol by byť s niekým, kto by ho pravidelne podvádzal.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.