žena našla životného partnera

Životný partner je niekto, kto s tebou bude už do konca života. Niekto, kto nemá potrebu odchádzať pri prvej hádke, lebo vie, že hádky do života patria. Niekto, kto ťa bude milovať presne takú, aká si. Aj s tvojimi zlozvykmi, zlými vlastnosťami a neresťami. Tieto znaky ti našepkajú, že si už svojho životného partnera našla.

Stojíte pri sebe aj v zlých časoch

Neurobíš nič. Pravá láska sa jednoducho ukáže až v zlom období. Nie je dobré hovoriť o skutočnej láske, ak si pár ešte neprešiel krízou, hádkou alebo zlomovým obdobím s bolesťou.

Keď sa môžeš na partnera vždy spoľahnúť a vieš, že pri tebe bude stáť vždy, aj v období smrti blízkeho človeka, v depresii, v období finančnej tiesne, tak vieš, že si našla muža, s ktorým to stojí za to.

milovať sa
zdroj: Pexels/Vlada Karpovich

Otvorene sa rozprávate o financiách

Druhým znakom, že tvoj frajer je zároveň tvoj životný partner, hovorí miera otvorenosti k financiám. Keď nemá problém diskutovať o peniazoch, máte spoločný (alebo aj každý zvlášť) rozpočet a viete sa rozumne dohodnúť na tom, ako a na čo peniaze použijete, je jasný. Miluje ťa a zostane pri tebe nech sa deje čokoľvek.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating