Muž a žena s bicyklami

Ak nemáš to šťastie, že si svojho milého stretla už v mladom veku a stále ste šťastne zamilovaní, potom zrejme dobre poznáš, aké to je randiť. Niekedy vtipné, inokedy katastrofálne, ale aj plné nádeje či šokujúcich zážitkov. Občas máš pocit, že s týmto mužom by to mohlo vyjsť a potom stretneš takého, ktorému sa budeš už po prvom stretnutí radšej vyhýbať. Nie všetci si totiž zaslúžia aj druhé rande.

Sú totiž typy mužov, pri ktorých už na prvom rande vieš, že niečo nie je v poriadku. Hovoríme o takzvanej červenej vlajke, na ktorú si daj pozor, inak na to v budúcnosti doplatíš. No a o aké typy teda ide?

Klin sa klinom (ne)vybíja

Toto je muž, ktorý by mal s randením počkať, pretože ešte na to nie je naozaj pripravený. Len nedávno prekonal rozchod a stále sa cez neho nepreniesol. V hlave má svoju ex a ty už z jeho rečí vieš, že len tak nedebatujete o svojich skúsenostiach, ale že o nej hovorí tak, akoby ju stále miloval. Možno hľadá len náplasť na ranu a možno sa naozaj chce posunúť vpred.

No ty nie si hračka, ktorú by mal na to využiť. Najprv sa sám musí pohnúť a zmieriť s minulosťou. Nie je voči tebe fér, aby si dávala šancu niekomu, kto to nemysli vážne, pretože časť z neho je ešte pri inej.

Žena si všimla muža
zdroj: Pexels/ANTONI SHKRABA

Držgroš

Každý máme svojské správanie a k nemu patria aj vlastnosti, ktoré ostatní považujú za negatívne. K nim patrí aj lakomstvo a prehnané šetrenie.

Je v poriadku myslieť na financie, no ak ťa chlap pozve na rande a potom ti je schopný vyvolávať, aby si mu vrátila tých 5 eur za drink, tak ver, že to s ním nebudeš mať ľahké.

Toto je znak chlapa, ktorý chce mať všetko pod kontrolou, a teda bude dávať veľký pozor aj na teba. Kam ideš, čo robíš, aké sú tvoje výdavky, aj keď by mali byť vaše. S držgrošom vydrží len žena, ktorá má pevné nervy, božskú trpezlivosť alebo sama miluje sporenie. Inak sa z neho zblázniš. Nehovoriac o tom, že ak ťa pozval a neplatil, nevie sa správať ako gentleman.

Všade bol, všetko videl

Muž, ktorý si nezaslúži druhé rande, pretože zabudol, že sa na neho šiel zoznamovať a nerobiť si promo vlastnej osobnosti. Chválenkár, ktorý už všade bol, všetko pozná, všetko dokáže, … má toto a tamto a úspechy dokáže menovať aj hodiny (aj keď vlastne ani nie sú jeho). Má veľké ego a rád sa chváli s každou blbosťou.

Teba sa na nič neopýta, a aj keď si dostala šancu niečo povedať, akoby ho to vlastne ani nezaujímalo. To mohol ísť radšej na pivo s kamošmi, pretože ešte nedospel do štádia, kedy naozaj túži po vzťahu. Takto to vyzerá, že len chcel zbaliť ženu na to jedno.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating