unsplash.com

Premýšľaš nad správami, ktoré si mu poslala. Premýšľaš nad tým, aké fotografie si v poslednom čase zdieľala. Premýšľaš o všetkom, čo hovoríš a čo robíš, pretože tak veľa mužov ťa už podviedlo. Uvedomili si, že máš záujem, že ťa už namotali. Potom sa otočili, povedali, že nie sú pripravení na vzťah, ževraj hľadajú len zábavu a odišli. Je ti to známe?

Preto necheš robiť unáhlené závery. Bojíš sa, že urobíš niečo zle. Bojíš sa, že si s ním vytvoríš budúcnosť a on potom odíde. Premýšľaš nad všetkým, pretože sa bojíš, že o teba nebude mať hlbší záujem.

Premýšľaš, pretože je ťažké čítať mužov, ktorí odmietajú povedať ako sa cítia.

Zobraziť celú galériu (2)
zdroj: unsplash.com

Premýšľaš, pretože ti bolo v minulosti ublížené a nie si pripravená na to, aby sa to stalo znovu.

Snažíš sa chrániť samú seba a preto premýšľaš o všetkých možných scénaroch. Musíš mať však otvorenú myseľ. Avšak, ani tá ti nezabráni premýšľať.

Premýšľaš dokonca o tom, aké slová máš zvoliť vo vašej konverzácii, pretože nechceš vyzerať príliš horlivo, príliš zúfalo, ale zároveň nechceš vyzerať, že o neho nemáš záujem.

Premýšľaš nad tým, čo si oblečieš, keď idete spolu von. Nechceš vyzerať tak, akoby si sa snažila príliš veľa, ale nechceš vyzerať ani tak, akoby si sa o seba vôbec nestarala.

Premýšľaš nad tým, čo uverejníš na svojom facebooku, pretože nechceš, až ťa súdi predtým, než ťa spozná bližšie.

Chápeš však, že flirtovanie je veľmi krehké. Chápeš, že by stačila aj jedna malá nevinná poznámka a už by o teba nemusel mať záujem. Tá malá chyba by ťa stála (možno) ďalší vzťah.

Želáš si, aby mohol byť pri tebe, ale zároveň máš strach, že ho od seba odoženieš. Snažíš sa preto odhaliť dostatok svojej duše, aby si ho stále zaujímala.

Uvedomuješ si, že premýšľaš veľa. Veľa o tom, čo všetko urobíš, ak sa jedná o neho. Tak veľmi rada by si poslúchla rady priateľov a aspoň na malý moment nevnímala svoje vnútro, no nemôžeš.

Si pripravená premýšľať a robiť to najlepšie, ako vieš.

Ale… čo je potom tá zlá vec?

Koniec koncov, aký je dôvod, prečo premýšľaš nad všetkým, čo sa stalo? Pretože sa o neho skutočne zaujímaš. Pretože ti na ňom skutočne záleží.

Máš obrovské srdce, ktoré miluje veľmi hlboko a vášnivo.

 

Zdroj: thoughtcatalog.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife