Všetci vo vzťahu máme svoje slabosti a veci, ktorých sa bojíme. Aj vďaka tomu vieme, že sme ľudia a že žijeme. Každý má svoje slabé miesto, ktoré nás dokáže neuveriteľne zraniť. Čítaj ďalej a dozvieš sa, aká je tvoja slabosť vo vzťahu na základe znamenia. 

Baran

Tvoja slabosť sa ukrýva v tom, že máš problém opäť začať randiť po tom, ako zostaneš zranená jedným nepodareným vzťahom. Keď ti niekto ublíži, si zničená poriadne dlhý čas.

Býk

Tvoje slabosti sa menia. Ty uprednostňuješ, aby veci boli konštantné a tebe známe, takže zmeny ťa stresujú. Najmä ak sa jedná o zmeny vo vzťahu, ako je sťahovanie, zmena nálady tvojho priateľa…

View this post on Instagram

Venice with you @tbendina

A post shared by TheCoupleGoals (@couplegoals) on

Blíženci

Tvoja Achillova päta predstavuje veľký problém, pretože nevyjadruješ svoje emócie pravdivo. Presne to, čo cítiš. Vždy máš tendenciu skrývať nepríjemné veci vo vzťahu.

Rak

Tvoja Achillova päta je odmietnutie vo vzťahu alebo rozchod. Cítiš veľkú lásku, ktorú rozdávaš, takže odmietnutie berieš ako najväčšie zlyhanie.

Lev

Tvoja slabosť je, že sa nadhodnocuješ. Pretože si myslíš, že môžeš občas stíhať mať super partnera, 100 % kariéru, stíhať posedenia s priateľmi, rodinné oslavy, mať čas na seba, na cestovanie a nakoniec nič nestíhaš. Zvoľni.

Panna

Máš v sebe nedostatočnú kontrolu. To je tvoja slabosť, vo vzťahu príliš veľa žiarliš. Skús byť voči priateľovi viac kompromisnejšia a dôverovať mu.

Váhy

Tvoja Achillova päta vo vzťahu je empatia k partnerovi. Necítiš nič emocionálne a ani si nepamätáš, čo si také emocionálne zažila.

Škorpión

Tvoja slabosť je zlyhanie alebo sklamanie. Môžeš vyvíjať tlak na ľudí, ale aj tak ťa vždy zasiahne to, keď ťa niekto odmietne.

Strelec

Tvoja Achillova päta je ukrytá v slobode. Cítiš sa vo vzťahu príliš kontrolovaná a väznená. Začínaš strácať svoju myseľ vtedy, keď ťa niekto chce držať na uzde.

Kozorožec

Tvoja slabosť je tá, že si myslíš, že máš v živote nedostatok úspechu. Ako kozorožec si myslíš, že si na úspech predurčená. Aj vo vzťahoch si myslíš, že ti všetko vyjde presne tak, ako si plánuješ… Ale realita je niekde inde.

Vodnár

Tvoj priateľ je tvoja Achillova päta. Tvoj strach sa točí okolo toho, čo sa stane, keď ho stratíš. Snaž sa byť preto dobrou priateľkou.

Ryby

Tvoja Achillova päta je, že sa až moc kriticky dívaš na svoj vzťah. Neustále hľadáš na svojom partnerovi chyby, namiesto toho, aby si ho pochválila za to, ako dobre niečo urobil.

 

Zdroj: thoughtcatalog.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.