instagram/vysnivanecopiky

Každá žena pozná ten pocit, keď má počas teplého letného dňa chuť ostrihať si vlasy, ktoré jej všade zavadzajú a lepia sa. Niet sa čomu čudovať, že najčastejšie si ich zopneme do vysokého chvosta či dennodenne nosíme drdol, ktorý nám vyrieši každý problém s účesom.

No čo tak spojiť príjemné s užitočným a ešte pri tom vyzerať trendy?

To sa dá, ak sa dáš na zapletané copíky. Tie sa tešia mimoriadnej obľube práve v tomto období, keďže sa k letu absolútne hodia – vyzerajú, akoby si prišla z exotickej destinácie, môžeš mať na hlave rôzne farebné kombinácie, a zároveň máš pokoj s účesom na niekoľko dní.

Existuje množstvo druhov a ich prevedení, takže je len na tebe, na čo sa cítiš – boxerské vrkoče, afro copíky, otvorené či dredy. Nemusíš mať pritom ani dlhé vlastné vlasy, keďže zapletaním sa dajú predĺžiť akokoľvek chceš. Podľa dĺžky a požadovaného výsledku môže celý proces trvať od niekoľkých minút až po niekoľko hodín.

Mnoho žien si tiež mylne myslí, že im takýto účes zničí vlasy, čo nie je pravda. Práve naopak. Keď máš takto hotový účes, vlasy chrániš pred iným „poškodzovaním“, akým je žehlenie, natáčanie, farbenie, lakovanie, a dokonca ich netreba ani tak často umývať.

Tak čo, vyskúšaš aj ty tento trend, ktorý je nie len praktický, ale aj skvele vyzerá?

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieBeauty