Ženy, ktoré sú najviac netrpezlivé, sme ti už predstavili. Dnes prichádzajú na rad muži. Práve v týchto 3 znameniach sa narodili tí, ktorí nevedia na nič v pokoji počkať, všade sa ponáhľajú a sú neustále zaneprázdnení.

Je taký aj tvoj partner? Ako sa hovorí – na takého len malý dvor a veľký bič. Život predsa nie je o pretekoch.

Baran

Túži, aby sa umiestňoval na prvých priečkach, aby bol ten najlepší. Prehru nesie naozaj ťažko. V práci zbožňuje, ak môže pracovať sám, pretože si myslí, že kolektív by ho zbytočne zdržiaval a nikto to nevie tak dobre ako on. Otvorene a priamo diskutuje aj o tabu témach, nemá rád zbytočné omáčky okolo, ktoré len zdržiavajú od pointy. Uprednostňuje s*x na prvom rande, pretože chce čo najrýchlejšie zistiť, či má vôbec význam budovať vzťah. Chce tak šetriť čas.

Lev

Videla si už niekedy pomalého Leva? Ani v rozprávkach taký neexistuje. Tento chlap má počas pracovných dní vrtuľu v zadku. Je ovládaný túžbou žiť podľa vlastných predstáv, preto sa chce aj čo najrýchlejšie odsťahovať od rodičov, aby sa mohol posunúť vpred. Stereotyp ho ubíja, pretože v ňom nevidí možnosť napredovať. Neustále musí rásť a nemôže byť zaseknutý na jednom mieste dlhé roky.

Škorpión

Tento vášnivý muž má v sebe podobnú dynamiku ako Baran. Hoci je z celého zverokruhu najviac odsudzovaný a najmenej chápaný, veľkú hlavu si z toho nerobí. Napreduje vlastným tempom, ktoré je v mnohých prípadoch veľmi rýchle. Nikto mu nestíha. Vďaka tomu je oveľa ďalej, než jeho rovesníci, avšak niekedy má pocit vyhorenia. Do budúcnosti by sa mal naučiť spomaliť, pretože čím viac bude popredu, tým skôr sa pre neho život skončí.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.