Traveler’s Choice Awards je na Tripadvisore uznávanou anketou obľúbených destinácií a ubytovacích zariadení naprieč svetom. Okrem snehobielych pláží, múzeí a reštaurácií sa pravidelne hodnotia aj krásne hotely. My sme sa rozhodli ti ukázať tie, ktoré obchádzajú naše hlavné mesto.

Z rebríčka TOP 10 hotelov Slovenska sa podľa ankety Traveler´s Choice Awards až päť nachádza v našom hlavnom meste a v rebríčkoch špičkových hoteliérskych zariadení sa objavujú roky.

Sú to LOFT Hotel Bratislava, Marrol’s Boutique Hotel Bratislava, Grand Hotel River Park a Luxury Collection Hotel, Bratislava, Hotel Danubia Gate Bratislava a Hotel Devin. Ďalšiu päticu však tvoria zariadenia, o ktorých si možno ani nepočul.

Hotel & Spa Resort Kaskady

Prvé miesto si podľa hlasovania ľudu tentokrát vyslúžil hotel nachádzajúci sa na strednom Slovensku, na Sliači. Okrem ponuky klasických izieb sú v ponuke aj malé, útulné vilky, čo v spojení s wellness centrom, vínnou pivnicou, miestom na kongresy a teambuildingy a bohatou gastronómiou znie viac než dobre. Cena za noc v jednolôžkovej izbe začína na 64 eurách a za ten najluxusnejší apartmán „Suita Prestige Grande“ by si za noc dal až 400 eur. Návštevníci hotela vo svojich recenziách najviac pochvaľujú jeho čistotu.

View this post on Instagram

#hotelkaskady

A post shared by HOTEL & SPA RESORT KASKADY (@hotel_spa_resort_kaskady) on

Hotel Lomnica

Na druhom mieste v hodnotení ľudu skončil Hotel Lomnica v srdci našich veľhôr. Krásna, historická fasáda je ako stvorená na fotku na tvoj Instagram, no samotný hotel okrem starej časti tvorí aj moderná prístavba. Na svojom webe hotel sľubuje: „Dávame si záležať na detailoch, a preto na vás čakajú komfortné izby, v ktorých sa môžete prebúdzať s výhľadmi na Slavkovský alebo Lomnický štít. Sme si istí, že pobyt bude pre vás obrovským zážitkom.” Wellness, beauty salón, kaderníctvo, hráčsky salónik aj letná záhrada sú tu štandardom. Blízko je aquapark aj lyžiarske vleky. Ceny za noc tu začínajú na približne 100 eurách.

Wellness Hotel Chopok

Na piatom mieste v rebríčku Traveler´s Choice 2019 sa umiestnil ďalší hotel v prostredí našich hôr, Wellness Hotel Chopok. V Jasnej teda okrem dobre lyžovačke nájdeš aj prepychové miestečko, kde si na pár nocí od chaosu v práci oddýchneš. Hotel má bezény, saunový svet, kongresové centrum a vyhľadávanú gastronómiu. Aj tu si návštevníci pochvaľujú čistotu či okolie hotela a vrátiť sa sem neváhajú okrem zamilovaných párov aj rodiny s deťmi. Ceny za noc v jednej z prepychových izieb hotela tu za menej než 100 eur taktiež nenájdeš.

Zdroj: startitup.sk 

 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.