Počas víkendu sa na Slovensku odovzdávali ceny SOWA – Social Awards Slovakia pre našich najlepších influencerov. Prestížna udalosť, na ktorej sa objavilo množstvo celebrít a zároveň udalosť, ktorú sledovali diváci na televíznych obrazovkách, si vyžadovala aj primerané prípravy. Ľudia nesledovali len to, kto bol oceneným, ale aj to, ako sa naši influenceri nahodili.

Najmä ženy mali dôvod konečne vytiahnuť nové šaty a navštíviť vizážistov. Najväčšiu pozornosť si pre seba, ako inak, ukradla Zuzana Strausz Plačková. Tá tento rok nebola nominovaná, pretože sa sama rozhodla súťaže nezúčastniť. Dôvodom bol fakt, že minulý rok cenu v kategórii „NO LIMITS“ vyhrala, a tak už sa – podľa jej slov nemá kam posunúť. Tento ročník sa na pódiu objavila ako hostka a sponzorka, ktorá odovzdávala cenu v kategórii FOOD.

Počas svojho príhovoru ľuďom vyrazila dych hlavne svojím extravagantným outfitom

zdroj: Simona Ondrušková/Startitup

Zuzana miluje luxusné dizajnérske kúsky, netradičné a výrazné oblečenie, ale aj doplnky a kabelky. Niet sa čomu čudovať, že na túto spoločenskú akciu v oblasti, v ktorej kraľuje, sa patrične vyfintila. No slovenskí diváci zrejme ešte na takéto kúsky nie sú zvyknutí.

Známa influencerka zvolila obtiahnutý modrý overal s potlačou opticky pripomínajúcou hadiu kožu, v ktorom ukázala svoju postavu po mesačnom zdravotnom pobyte na Srí Lanke. Cena tohto kompletu, ktorý pozostáva z legín, topu a rukavičiek sa odhaduje na minimálne 900 €.

Celý look doplnila striebornými trblietavými topánkami značky Steve Madden, ktorých cena je približne 120 €, náušnicami značky Chanel, ktorých cena sa pohybuje nemálo od 850 € a ikonickou oranžovou kabelkou Hermes Birkin, ktorá dala vyniknúť výrazne červeným perám. Tie si len pred pár dňami nechala vypustiť, pretože sa jej už ich veľkosť nepáčila.

V rovnakom overale sa nedávno predviedla aj samotná Khloé Kardashian, ktorá vďaka nemu zožala obrovský úspech. Ale to je Amerika. Na druhú stranu, Zuzanim look prirovnávali napríklad k Avatarovi a zdá sa, že pochopenie pre takúto módu u nás ešte nenájdeš.

Známe tváre si dali na outfitoch na Social Awards Slovakia poriadne záležať 😉🤩#socialawardsslovakia #SOWA

Posted by Televízia Markíza on Monday, May 17, 2021

zdroj: facebook/Televízia Markíza

Okrem jej outfitu narážali komentujúci v rôznych diskusiách aj na jej postavu a tvár, ktorá, prirodzene, nebola taká, akú ju poznajú kvôli filtrom na sociálnych sieťach.

Zuzana Plačková má teda štýl. Wau! #sowa #tvdoma

Posted by Televízia Markíza on Saturday, May 15, 2021

zdroj: facebook/Televízia Markíza

Rovnaký overal mala na sebe aj Khloé Kardashian. Čo myslíš, ktorej pristal viac?

Zdroj: facebook/Televízia Markíza

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.