Rozhodla som sa od teba odísť a posunúť sa ďalej.

Prijala som bolesť, ktorá prišla po tom, ako si mi začal chýbať. Ide o to, že každý deň sa prebúdzam do tohto sveta, ktorý máme spoločný. Všade vidím naše spomienky a zážitky. Ulice, po ktorých sme chodili, kaviarne, kde sme sedávali a dokonca aj reštaurácie, kde sme chodili na večere.

Každý jeden deň sa zobúdzam s tým, že mi chýbaš, áno. Ale akceptujem to, akceptujem, že je to môj život a je iba na mne, ako bude pokračovať ďalej. Pretože jedného dňa sa znova zamilujem a budem cítiť lásku, jedného dňa sa ti pozriem do očí a vôbec sa mi nebude chcieť plakať.

Odišla som od teba, pretože sa musím posunúť ďalej. Vyrovnávam sa s realitou bez teba, avšak veľmi pomaly. Dúfam však, že urobíš v budúcnosti to, čo si hovoril – budeš žiť život, na aký si hrdý, staneš sa osobou, ktorou chceš byť, budeš si užívať dobrodružstvo a budeš taktiež niekoho milovať.

Zobraziť celú galériu (3)
zdroj: unsplash.com

Musím sa posunúť ďalej. Musím súhlasiť s tým, že sa do teba zamiluje iná žena a bude ťa milovať najviac na svete. Dúfam, že naozaj získaš takú veľkú lásku, akú si zaslúžiš.

Boli sme šťastní, áno, ale poslednou dobou nie. Poslednou dobou sme boli len ľudia, ktorí žili vedľa seba a nevedeli si prísť na meno. Boli sme telá bez duše a nerozprávali sme sa. Plne však súhlasím s tým, že rozchod nemusí byť bolestivý. Pochopila som to a rozhodla som sa odísť – pretože svet, ktorý patril len nám sa pomaly rozpadal a my sme ho už neudržali.

Zobraziť celú galériu (3)
zdroj: unsplash.com

Uvedomila som si aj to, že ak sa chceme posúvať ďalej, neustále sa zlepšovať a rásť, musíme sa oddeliť. Aj keď mi je z toho do plaču, aj keď mi chýbaš, aj keď si to nechcem priznať.

Muselo sa to stať. V určitom období sme boli šťastní, ale v určitom období sme precenili naše sily.

Nechávam ťa rásť a dúfam, že budeš úžasný muž.

 

Zdroj: thoughtcatalog.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.