Vôbec už nemusíš byť tínedžerka, ale určite takéto seriály obľubuješ, aj keď si trochu staršia. Stále sa dokážeš vcítiť do problémov študentov, veď to nebolo tak dávno, kedy si si tým prechádzala aj ty sama.

Ak hľadáš, čo si pozrieť na Netflixe, tieto teen seriály môžeme len a len odporučiť. Ale pozor, ak ich raz začneš pozerať, bude veľmi ťažké prestať. Dej je tak pútavý, že hneď budeš chcieť vedieť, čo sa stane ďalej. Ale počas sviatkov je to ideálny program, nemyslíš?

Niektoré si už možno videla, iné zase nie, takže je len na tebe, ktorý si vyberieš.

Se* Education

Otis je neskúsený študent s nízkym sebavedomím, ktorý nepatrí zrovna k obľúbeným ľuďom v škole. Jeho mama je partnerská terapeutka, preto sa rozhodne zužitkovať to, čo sa doma naučil a otvorí si poradňu pre spolužiakov.

Riverdale

Všetko to začne nečakanou smrťou miestneho premianta. V meste Riverdale však bývajú viacerí priatelia, ktorí majú svoje vlastné tajomstvá, s ktorými sa musia vysporiadať. Dokážu to všetko spoločne zvládnuť?

13 Reasons Why

Hannah sa rozhodla spáchať samovraždu, no ešte predtým nahrala 13 kaziet. Každú venovala inej osobe, ktorá nejakým spôsobom ovplyvnila jej život. A áno, každá jedna z nich sa stala dôvodom, prečo sa rozhodla siahnuť si na svoj život.

On My Block

Štyria najlepší kamaráti z detstva nastupujú na strednú školu, ktorá otestuje ich priateľstvo. Teraz musia bojovať s úplne novými problémami. Počas svojho dospievania ale zažijú aj množstvo vtipných chvíľ.

Dash & Lily

Nikdy sa nestretli, no pomocou červeného zápisníka si nechávajú na rôznych miestach New Yorku odkazy, ktoré obsahujú rôzne výzvy. Príbeh je zasadený do vianočného obdobia, čo ešte znásobuje dojem, ktorý zo seriálu budeš mať.

Chilling Adventures of Sabrina

Sabrina je na prvý pohľad typická tínedžerka s bežnými problémami. Býva v netradičnom dome s dvoma tetami a áno, je čarodejnica. Už čoskoro oslávi svoje 16. narodeniny, kedy si bude musieť vybrať medzi rodinou a čarodejníctvom alebo priateľmi.

Never Have I Ever

Americká študentka indického pôvodu nemala zrovna najľahší rok. Už však nechce byť outsiderom a chce sa stať obľúbenou. Rodina ani kamaráti jej to veľmi neuľahčujú a aby toho nebolo málo, zapáči sa jej najkrajší chlapec zo školy.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.