Premýšľaš, aký film alebo seriál by si si pozrela, no nevieš sa rozhodnúť? Netflix je momentálne mimoriadne obľúbený a ponúka množstvo svojich originálov. Skús si vybrať to pravé pre teba podľa tvojho znamenia.

Baran

Pozri si seriál Crown. Niekedy si príliš tvrdohlavá a chceš, aby išlo všetko podľa plánov. Práve v tomto seriáli uvidíš, že ani život v kráľovskej rodine nie je prechádzkou ružovou záhradou. Kráľovná Alžbeta II. to nemala vždy jednoduché, no nevzdala sa.

Býk

Pre teba bude ideálny film The Social Dilemma. Na sociálnych sieťach tráviš niekedy až priveľa času. Dokážu ťa ovplyvniť a inokedy zas nahnevať. Tento film je zároveň aj trochu dokumentom. Vďaka nemu uvidíš, ako ľahko dokážu niekedy ľudia uveriť aj úplným hlúpostiam, ktoré šíria ďalej.

Blíženci

Ideálny pre teba bude seriál Chilling Adventures of Sabrina. Tak, ako ty máš niekedy dve odlišné osobnosti, Sabrina sa tiež pohybuje medzi dvomi svetmi. Na jednej strane musí akceptovať svoju čarodejnícku krv a na druhej strane chce byť len obyčajnou tínedžerkou.

Rak

Určite si pozri filmy To All the Boys. Čoskoro dokonca bude tretie pokračovanie. Si náladová a máš rada romantiku. Pri týchto filmoch sa môžeš dobre zasmiať a zároveň si aj trochu poplakať. Ideálna kombinácia, no nie?

Lev

Pozri si seriál Money Heist. Niekedy chceš byť stredobodom pozornosti a nezaujíma ťa, či ľudia v tvojom okolí nepotrebujú pomoc. Tento seriál je o ľuďoch, o kompromisoch, ale zároveň aj o dokonalom pláne. Tak, ako tebe záleží na materiálnych veciach, aj hlavní hrdinovia túžili len po jednom – po peniazoch.

Panna

Seriál Emily in Paris je pre teba úplne ideálny. Niekedy si príliš napätá. Mala by si byť viac spontánna a užívať si, rovnako ako to urobila Emily vo Francúzsku. Inšpiruj sa jej dobrou náladou a tým, že sa nevzdávala, aj keď nešlo všetko podľa jej očakávaní.

Váhy

Pre teba je vhodný seriál 13 Reasons Why. Rovnako ako Hannah, ty tiež nevieš poriadne vyjadriť svoj vlastný názor a radšej dusíš všetko v sebe. Nevieš povedať nie a ľudia to využívajú. Potom sa zbytočne trápiš. Hannah to nedokázala, no ty to musíš napraviť.

Škorpión

Ideálny seriál pre teba bude Bridgerton. Ty sama si niekedy príliš náročná a pokrytecká a jediné čo dokážeš, je závidieť ostatným. Tento seriál je o súrodencoch, ktorí hľadajú lásku a šťastie medzi londýnskou smotánkou. Intrigy a závisť sú na dennom poriadku.

Strelec

Veľmi ľahko sa začneš nudiť a strácaš záujem. Preto si pozri seriál The Queen´s Gambit, pri ktorom sa nudiť určite nebudeš. Každú jednu epizódu doslova zhltneš. Šach nie je ani zďaleka taký nudný, ako si si možno myslela.

Kozorožec

Pozri si film Davin Attenborough: A Life On Our Planet. Väčšinou sa sústreďuješ len na seba a nevšímaš si svoje okolie. Chceš pre seba len to najlepšie a je ti jedno, ako to dosiahneš. Tento dokument by ti mal trochu otvoriť oči. Život nie je len o nás ako jedincoch, ale dôležité je to, ako sa správame k našej planéte a prírode.

Vodnár

Seriál Peaky Blinders by sa ti mohol naozaj páčiť. Ty sama si niekedy chladná a nevieš prejaviť svoje city. Tento seriál sa odohráva v minulosti a zobrazuje rodinu, ktorá založila obávaný gang. Niekedy boli krutí a nenechali sa odradiť, rovnako ako ty.

Ryby

Rada snívaš a žiješ si vo svojom vlastnom svete. Preto by sa ti mohol páčiť seriál Dash & Lily. Aj keď sa nestretli, na miestach v New Yorku si nechávajú červený zápisník, do ktorého si zapisujú odkazy s rôznymi výzvami.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.