Už ťa omrzelo sledovanie filmov a seriálov, ktoré poznáš už takmer naspamäť? Netflix ponúka v tomto veľkú výhodu, pretože každý mesiac sa môžeš tešiť na niekoľko nových filmov a seriálov, ktoré pridá do svojej ponuky.

Február 2021 bude na novinky naozaj bohatý. Vybrali sme pre teba tie najzaujímavejšie diela, ktoré určite stoja za pozretie. Na čo sa tešíš najviac?

Firefly Lane – 3. február

V novom seriáli Firefly Lane si zahrajú aj obľúbené herečky Katherine Heigl či Sarah Chalke. Vznikol na základe knižnej predlohy. Zachytáva tri generácie žien, no predovšetkým je o priateľstve Tully a Kate. Najlepšie priateľky pri sebe stoja v dobrom aj v zlom.

Strip Down, Rise Up – 5. február

Dokumentárny film o ženách, ktoré chcú znovu získať kontrolu nad svojím telom a životom. Rozhodnú sa preto začať s pole dance. Ide o náročný kurz tanca pri tyči, ktorý však nie je len pre chudé ženy. Na vlastné oči sa presvedčíš, že sa mu môžu venovať ženy rôznych tvarov.

Malcolm & Marie – 5. február

V novom filme Malcolm & Marie nás čaká zaujímavé herecké obsadenie. Môžeš sa tešiť na Zendayu a herca Johna Davida Washingtona, známeho z filmu Tenet. Film o láske a jej rôznych podobách. Na povrch sa dostanú aj dávne tajomstvá a dvojica bude musieť prehodnotiť svoj vzťah.

Space Sweepers – 5. február

Ak máš rada sci-fi a fantasy filmy, určite oceníš kórejskú novinku Space Sweepers. Štvorica posádky z vesmírnej lode sa ocitne v roku 2092, kde budú musieť čeliť rôznym nebezpečenstvám.

Nadiya Bakes – 12. február

Nadiya Hussain je známa kuchárka, ktorá vydala aj niekoľko kuchárskych kníh. Svoje umenie v kuchyni tento raz predvedie aj pred kamerami. Ak rada varíš a pečieš, naučíš sa množstvo trikov, ktoré ti uľahčia tvoju prácu. A ak sa rada pozeráš na dokonalé jedlo, prídeš si tiež na svoje.

To All The Boys: Always and Forever – 12. február

Tretie pokračovanie obľúbeného filmu To All the Boys prinesie problémy do vzťahy Petra a Lary Jean. Kým Petra vzali na univerzitu, Lare Jean sa tam nepodarilo dostať. Dokáže ich vzťah obstáť aj v takejto skúške?

The Crew – 15. február

V novom sitcome The Crew si zahrá aj Kevin James, známy z viacerých komédií. Príbeh je o pretekároch z tímu Nascar. Šéf jedného tímu si nerozumie s novými kolegami a bude sa musieť prispôsobiť novinkám.

I Care a Lot – 19. február

Vo filme si zahrá herečka Rosamund Pike, známa z viacerých filmov, napríklad Stratené dievča alebo Dnes neumieraj. Zahrá si zákonnú zástupkyňu ustanovenú súdom, ktorá sa bude snažiť podviesť svojich starších klientov. Všetko ide podľa plánu, až kým sa nestretne s najnovšou klientkou.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.