Instagram je záhadné miesto. Keď ho otvoríš, o chvíľu zistíš, že si pozeraním do mobilu strávila pekné 2 hodinky. Sleduješ životy kamarátov, známych celebrít, inšpiruješ sa, a možno aj niečo naučíš. No rozhodne sa aj rada zasmeješ na profiloch, ktoré to vedia.

My ti prinášame prehľad tých najlepších instagramových profiloch, ktoré zabávajú celé Slovensko. Či už máš rada jednoduchý humor zo života alebo miluješ škodoradosť. Ktorý z nich patrí k tvojim obľúbencom?

@emefka_official

EMEFKA jednoducho vie trafiť klinec po hlavičke. Každý, kto miluje humor túto stránku musí sledovať, niet sa čomu čudovať, že má viac ako 458-tisíc followerov.

@zhumor.sk

Cez 369-tisíc sledovateľov má aj zHumor, kde nájdeš vtipné príspevky z každodenného života.

@fero_joke

Sypmatický a dobrosrdečný Fero svojimi paródiami rozosmeje naozaj každého.

@queen_mojsejova

Stránka, ktorá vznikla na vytváranie memečiek zo životných momentov Nory Mojsejovej žnie obrovský úspech. A keď sa na nej smeje aj samotná Nora, všetko je v poriadku!

@druhybazarikp*ko

Na tomto profile nájdeš konverzácie, o ktorých by si ani neverila, že môžu vzniknúť. Nuž, keď človek niečo predáva, môžu mu prísť všelijaké správy.

@silena_nehtarka

Milujeme aj správy z českého profilu nechtárky, ktorá sa taktiež rozhodla zverejňovať konverzácie so zákazníčkami. S ľuďmi je práca evidentne naozaj najťažšia.

@priznania_vysokoskolakov

Školáci si prídu na svoje na stránke s priznaniami. Kto tvrdí, že sa v ich príspevkoch nenašiel, klame.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.