Instagram/nelaslovakova

Kým iné ženy si intímne partie čo najviac zahaľujú, ona sa nebojí poriadne riskovať. Influencerka a podnikateľka Nela Slováková, ktorá sa preslávila vďaka reality šou Hotel Paradise, kde bola aj so Zuzanou Plačkovou, sa najnovšie ukázala v dychberúcich šatách. Predviedla v nich nie len svoju perfektnú postavu, ale vďaka vysokému rozparku ukázala takmer aj to, čo má „tam dole“.

Miluje módu a rada sa ukazuje. 32-ročná blondínka, ktorú na Instagrame sleduje viac ako 369-tisíc followerov, sa počas víkendu zúčastnila nóbl plesu v Brne. Spoločnosť jej robil dlhoročný partner, hokejista Lukáš Kozák.

Dvojica sa nahodila do gala, no pri Nele nemali ostatné ženy šancu vyniknúť. Zo všetkých šiat pútala pozornosť práve jej biela róba, ktorá nezaujala iba ligatajúcimi sa kamienkami.

Zrak prítomných ľudí padal nie len na hlboký výstrih, ktorý jej odhaľoval dekolt, ale rozhodne aj o čosi nižšie. Intímne partie jej v prednej časti zakrývali šaty iba z jednej strany. Z tej druhej sa zdalo, že bude vidno naozaj všetko, no našťastie, Nela sa poistila priesvitným body, ktoré jej prekrývalo chýbajúcu látku na šatách.

Celý jej slávnostný a dosť odvážny look si môžeš pozrieť na jej profile TU. Čo povieš, vyzerala nádherne alebo bol ten rozparok až príliš vyzývavý na takúto udalosť?

Zdroj: Instagram/nelaslovakova

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News