Každá žena už raz v živote premýšľala nad svojím pánom Božským. Aký by mal byť, ako by mal vyzerať a ako by sa mal správať. Ak si single, a veríš, že svoju polovičku máš niekde v dohľadne, zrejme ešte také myšlienky v hlave mávaš. Možno sa stále obzeráš a čakáš, kedy príde ta chvíľa a ty ho stretneš. Tajomstvo je však v tom, že s hľadaním musíš prestať. 

Láska príde vo chvíli, kedy to najmenej čakáš.

A to sa nehovorí len tak. Ok, ak si sa už dala na zoznamku a svojho vyvoleného hľadáš takto priamo, môžeš mať šťastie. Avšak lásku nenájdeš len tak, ako vystavený tovar v regále. Je ako ukrytý poklad, o ktorom vieš, že je niekde zakopaný a obajví sa naozaj nečakane. Nemôžeš len tak ísť a vziať si ho. O to viac si ju budeš vážiť, až ti vstúpi do života. Preto nechaj ten tvoj život plynúť a osud ti dopraje to, po čom tvoje srdce túži.

Prestať hľadať neznamená, že prestaneš veriť.

Ak si sa modlila za dobrého chlapa, príde! Príde to, čo si zaslúžiš a vo chvíli, kedy na neho budeš pripravená. Skutočne pripravená – vyrovnaná so sebou a svojim životom. Nemôžeš len čakať a myslieť si, že budeš šťastná iba ak budeš mať niekoho.

Šťastná musíš byť najprv sama, aby si sa potom oň mohla s niekým podeliť. A možno to bude práve on, kto ti podá pomocnú ruku v čase, kedy to budeš potrebovať. A bude to on, kto dá tvojmu bytiu nový zmysel. Nehľadaj ho však nasilu. Netlač na pílu, inak sa môžeš zraniť. Chlapi ťa zrania. Čím viac budeš myslieť na to, že ti „niečo“ chýba, tým viac sa to stane realitou a budeš sa iba trápiť.

Tie najkrajšie veci v živote prídu vtedy, keď na nich ani len nepomyslíš. Zabudni na to, že si veľmi želáš lásku a iba ver. Nájdi si zmysel svojho života, ktorý sa nebude týkať chlapa po tvojom boku. Ži svoj život najlepšie ako vieš, a on ti dopraje to, po čom tvoje srdce túži. Lebo keď prestaneš hľadať lásku, dáš jej možnosť, aby si ťa našla sama.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.