V tohto týždňovej Bez servítky sa opäť stretla pestrá zostava. Tentokrát však nejde o známe tváre slovenského šoubiznisu. V šou TV JOJ môžeš vidieť barbera Jakuba, podnikateľku a maderoterapeutku Martinu, 18-ročného študenta Samuela, kozmetičku Moniku a sanitára Martina.

Začiatok týždňa začal u Jakuba, milovníka mačiek, celkom nepríjemne. Hostia si viackrát v jedle našli mačacie chlpy. Hneď vedľa stola mal totiž svoje kráľovstvo jeho štvornohý miláčik Hades.

Jakub síce jednému z hostí vymenil porciu, ale tanier, žiaľ, nechal rovnaký. Čo si o tom myslíš?

Bez servítky: Chlpy z mačky na tanieroch i stole

Chlpy skoro v každom jedle. 🙀 Toto asi náhoda nebola. Hostia si totiž u milovníka mačiek Jakuba našli počas jeho večere mačaciu srsť hneď niekoľkokrát. 🐈😮 Súvisí to s tým, že hneď vedľa stola sa nachádzal jeho mačací miláčik Hades. 😹 A keď ho Martin poprosil, aby mu vymenil porciu, Jakub mu ju síce vymenil, no na tom istom tanieri. Čo na to hovoríte? 😂Epizódy sú v archíve 😉⁠ videoportal.joj.sk/bez-servitky

Posted by Bez servítky – TV JOJ on Monday, May 16, 2022

Už v strede týždňa sme mohli byť svedkami hustej atmosféry medzi súťažiacimi. Varil Samo, ktorý dokonca tromfol aj 27-ročného taxikára Filipa. Možno si pamätáš jeho katastrofálne menu zložené z fazuľovej polievky, špekáčikov a bublaniny. A neúcte voči súperke, keď si u nej objednal pizzu.

Samo varíZobraziť celú galériu (6)
zdroj: TV JOJ/Bez servítky

Píše sa nová história šou?

Samuel svojim hosťom podal vyschnutú avokádovú pomazánku, ktorú natrel na niekoľkodňové tvrdé kolieska bagetky. Hlavný chod bol zložený z neuvarenej zeleniny, ryže a mäsa. Ani sladká bodka na záver mu nevyšla podľa plánov, keď sa mu zrazilo mascarpone zmiešané s maslom. A ani programom to nezachránil. Vymyslel súťaž ako z hodiny telesnej výchovy na základnej škole.

Dôsledkom týchto nepríjemností padlo historicky najnižšie hodnotenie od súťažiacich. Všetci štyria mu uštedrili 0 bodov.

Bez servítky ako zo zlého sna

Tohto týždňová tragikomédia pokračovala vo štvrtok. Varila 55-ročná kozmetička Monika, ktorá na svoj vek vôbec nevyzerá. Verila si na sto percent a sama vravela, že ide na istotu. Jej večer však neskončil veľmi dobre.

Ako prvé, Martina reklamovala špinavú lyžičku a hneď po nej sa ozval aj 18-ročný študent. On mal zase špinavý pohár a príborový nožík. „Necítila som sa veľmi dobre, pretože som veľmi poriadkumilovná a na takéto veci si dávam pozor,“ podotkla hostiteľka.

Monika je nahnevanáZobraziť celú galériu (6)
zdroj: TV JOJ/Bez servítky

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

1 2
Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.