V Bez servítky to bolo drsné
Instagram/TV JOJ, TV JOJ/Bez servítky

„Samko, je úplne úžasné, akú máš kritiku dnes na poháre,“ dohovárala Monika, no potom sa jej v rukách rozbil pohár, tak svoj monológ v šoku prerušila.

Bez servítky: Ohradila sa voči špinavému riadu

Vytočil ju na maximum! 😮💥 Bola Samova kritika oprávnená? Monike totiž vytkol už od prvého momentu nedostatky. 💥 Problém mu robil špinavý príbor a pohár. No pridala sa aj Martina, ktorá si zas všimla špinavú vidličku. 🍴 Takto si Monika svoj večer nepredstavovala. Ako to celé dopadne uvidíte dnes podvečer na JOJke!

Posted by Bez servítky – TV JOJ on Thursday, May 19, 2022

„Ty si mi včera takmer do horčičáku nalieval šampanské a absolútne som s tým nemala problém. Tento tón si pri mojom stole vyprosím. Ty si tu hosť, ak máš problém, v pohode, všetko rešpektujem, ale s mierou,“ doplnila rozhorčená hostiteľka.

Súťažiaci v Bez servítky

Jeden šok za druhým

Po tejto nepríjemnej chvíľke Martin našiel v jedle vlas, čo Moniku šokovalo. Aj Martina priznala, že na jej vkus bola hostiteľka veľmi prchká.

„Včera som ťa vyslovene upozornila na to, že keď si dovolíš po včerajšom večeri vôbec kritizovať… Ty si myslíš, že potom, čo ty si včera spravil, navaril a správal sa, že ty máš ešte nejaké právo? Klobúk dole pred tvojím sebavedomím. Ja by som chodila po kanáloch, na tvojom mieste,“ opäť zhodila Sama Monika.

Martin a Martina sa smejú

„No tak choď,“ odpovedal jej. Nato sa Martin zasmial, čo ju už totálne vytočilo a oboch nazvala retardmi, čo sa ich aj dotklo.

„Ty, za to, že si staršia, myslíš si, že do mňa môžeš rýpať, ale ja sa od teba nenechám. Za to, že ja som mladší, tak do mňa nemusíš skákať. Ja som s tebou husi nepásol,“ rozohnil sa Samo, čo prekvapilo každého. Monika potom podotkla aj to, že ho má chuť vyhodiť od jej stola. Čo by si v tomto prípade robila ty?

Bez servítky: Drsné obvinenia a ostrá hádka

Uff, to bolo drsné! ⚡ Monika zostala totálne vytočená zo Sama. 😬 Napálilo ju to, že si práve on dovolil mať voči jej menu nejaké výhrady po tom, aký výkon v stredu podal. 💁‍♂️ A keď sa začal na tom smiať Martin, padol jej do rany aj on. Napokon prišli aj poriadne drsné obvinenia. 💥Epizódy sú v archíve 😉⁠ videoportal.joj.sk/bez-servitky

Posted by Bez servítky – TV JOJ on Thursday, May 19, 2022

 

Hostiteľka sa potom ešte vyznamenala na konci, keď Martine vytkla, že sa jej nepáčilo jej správanie. Bola totiž málovravná a nezastala sa jej. Ona to odôvodnila tým, že po troch dňoch ustavičného hodnotenia a rozprávania sa rozhodla prenechať štafetu chalanom, ktorí sa teda prejavili dostatočne.

Zdroj: TV JOJ/Bez servítky

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News