Pixabay/StockSnap

Aj o tom je život. Musíš vedieť robiť rozhodnutia. Len občas sa stane, že siahneme po niečom, čo nebola práve tá najlepšia voľba. Ale to ukáže až čas. Hviezdy však šepkajú, že tieto znamenia zverokruhu majú sklony robiť najhoršie rozhodnutia, v porovnaní s ostatnými.

Niekedy sa až príliš riadia len tým, čo cítia a rozum ide bokom. Samozrejme, že i „premýšľanie srdcom“ má svoje opodstatnenie, ale malo by to byť v rovnováhe s tým, čo hovorí rozum. Inak to potom dopadne tak, ako by nechceli. Preto, ak sa to týka aj teba, nedávaj hneď na prvý dojem, občas si sadni a popremýšľaj nad tým.

Strelec

U Strelca sa to má tak, že miluje spontánnosť a nad mnohými vecami nepremýšľa. Riadi sa danou minútou. Ale sú situácie, kedy treba viac zapájať rozum. Keď tak neurobí, potom nastáva problém, pretože časom zistí, koľko zbytočných hlúpostí narobil. Lenže čas nejde vrátiť späť. Ak si sa tu teraz našla, pamätaj, spontánnosť je krásna, ale nie pri všetkom. Nenechávaj vyhrávať len svoje pudy.

Kozorožec

Najhoršie rozhodnutia robí Kozorožec najmä pri vzťahoch a skoro všetkom, čo sa týka lásky. Až príliš dôveruje a naivne verí, že v láske nehrozí nič zlé. Napokon príde realita a vytriezvie. Avšak, môže to zanechať obrovskú spúšť. Ale jeho dobrá vlastnosť je, že sa vie z chyby poučiť a snaží sa tomu nabudúce vyhnúť. Niekedy sa to podarí, niekedy žiaľ nie. Ale na obranu, láska vie niekedy narobiť poriadnu šarapatu v našich životoch.

Baran

Posledné znamenie, ktoré spomenieme, je Baran. Podobne ako predošlé znamenia, aj toto sa mnohokrát unáša tým, čo ho napadne v danom momente. Lepšie napísané, ako to cíti momentálne, tak urobí. Lenže niektoré emócie, ktoré cítime pominú a potom sa na danú vec pozeráme rozdielne. Vidíme už viac. Avšak, ak Baran dá na svoje „prvé ja“, ťažko sa už dá niečo zmeniť.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy