“Milujem ťa” neznamená stále to isté. U niekoho to je niečo ako mať rád. Miluje aj zmrzlinu aj psa aj ostatných kamarátov a niekto povie milujem ťa len raz za život. O to viac to bolí, keď to nie je myslené od srdca. Avšak sú tu znamenia, ktoré ak povedia toto zázračné spojenie slov, môžeš si byť istá, že to myslia vážne. 

Milujú celým svojim telom, očami, ústami, ušami, činmi, slovami, ale hlavne milujú celým svojim srdcom. Nehovoria to často, veľmi ťažko sa dokážu zamilovať, avšak ak to na nich príde, ak stretnú tú pravú osobu, s ktorou si rozumejú, ktorú si obľúbia a vidia s ňou budúcnosť, tak vtedy sú to najväčší milovníci. Toto sú 4 znamenia, ktoré keď budeš mať vo svojom živote, tak ťa budú milovať najväčšou možnou láskou.

Rak

Rodine založený rak si stále hľadá svoju chýbajúcu polovičku. Miluje byť vo dvojici, objavovať nové miesta, tráviť čas s milovanou osobou a mať jej plnú pozornosť. Uchováva v sebe tie najhlbšie city, jemnosť a zmyselnosť. Stará sa o pohodlie svojej partnerky, snaží sa jej splniť všetky priania, ale aj napriek tomu, si vždy zachováva menší odstup a vlastný názor.

Váhy

Pozor, v tomto prípade ide o neskutočných romantikov, ktorí veria na pravú lásku a kým ju nenájdu, nemajú pokoj. Ak im na niekom záleží, prejavujú svoju náklonnosť a lásku spôsobmi hodných romantických filmov. Teda môžeš čakať plyšových medveďov, kytice ruží a rôzne prekvapenia. Sú to starostliví partneri, ktorí stoja pri svojej partnerke v dobrom aj v zlom.

Blíženec

Najväčšie srdce zo všetkých znamení má určite blíženec. Miluje celú svoju rodinu, svojich kamarátov, dokonca aj pani predavačku v obchode, ale tak isto miluje aj jednu jedinú osobu. Práve toto znamenie dokáže byť najvernejšie zo všetkých, ale len ak nájde niekoho na podobnej vlnovej dĺžke. Vtedy sa konečne usadí a pochopí podstatu, ktorá ho stále hnala vpred. Láska. Práve láska blíženca dokáže inšpirovať a iba s tou pravou dokáže dosahovať tie najvyššie ciele.

Škorpión

Hľadá dlho a precízne. Nenadväzuje vzťahy, pri ktorých nie je presvedčený, že by to mohlo vyjsť. Celým svojim srdcom miluje až po čase, pretože sa nedokáže zamilovať na prvý pohľad, dokonca niekedy ani po roku. Jeho lásku je potrebné si zaslúžiť, no potom miluje najviac ako môže.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.