Baran:

Hovorí ti komplmenty. 

Ak ťa baran naozaj miluje, je to naozaj niečo vážne, pretože si ho inšpirovala. Myslí si, že si múdra, ambiciózna a zaujímavá To, po čom túži si ty, ak ti vzdáva komplimenty.

Býk:

Uisťuje sa, že si blízko.

Býk lásku neskrýva, no je hanblivý ti to povedať priamo do očí. Akonáhle si však v jeho kruhu priateľov, neustále sa na teba pýta, zaujíma sa o teba a chce sa o teba starať. Tak poznáš, že ťa miluje.

Blíženci:

Urobia čokoľvek, aby si sa cítila dobre.

Jednou z čŕt blížencov je, že v skutočnosti sú veľmi milujúci a nezištní ľudia. Urobí im radosť, ak si šťastná aj ty. Preto sa o teba chcú starať a obdarúvavať, milujú ťa.

Tag your love❤️ via @milano_streetstyle ❤️

A post shared by @ fashion4perfection on

Rak:

Zmenia svoje správanie. 

Rak je veľmi plaché znamenie a je veľmi neistý v tom, čo chce. No ver mi, že ak si sa mu zapáčila, zmení svoje správanie a pár dní bude robiť veci, ktoré tit nebudú po vôli. Len preto, že neviem, ako má zareagovať.

Lev:

Správajú sa tak, akoby ste boli vždy spolu.

Pre Leva nie je žiadna novinka, že vždy  dostane to čo chce. Preto aj pokiaľ sa o teba zaujíma a miluje ťa, nebude ťa dobýjať. Jednoducho sa bude tváriť, že už ste dávno spolu a prišlo to automaticky.

Panna:

Snažia sa byť príliš cool.

Keď ťa má panna rada, bude sa priveľmi predvádzať. Bude si kupovať nové veci, bude mu záležať na vzhľade a na tom, aby vždy pred tebou vyzeral super.

Váhy: 

Objavia v sebe kúzlo šarmu. 

Ak sa váhy do teba zamilujú, budú s tebou flirovať. Znamenie váhy je príliš ostýchavé, no podstúpia to a budú sa snažiť objaviť svoj šarm na to, aby ťa zaujali.

Yes or no ❤️ @queenofjetlags via @chicdomino

A post shared by Fashion_magazine (@fashion_inspoz) on

Škorpión:

Budú sa ťa pýtať otázky.

Škorpión prejavuje záujem naozaj divným spôsobom. Bude sa ťa pýtať na najrozličnejšie otázky aké mu napadnú a bude veľmi zvedavý. No tak dá najavo, že ťa miluje

Strelec: 

Hovoria sarkastické vtipy.

Strelec nemá zmysel pre humor moc rozvinutý, no na to, aby ťa zaujal, bude v noci študovať všetky vtipy. Takto sa dostane tam kde chce. lebo s ním budeš tráviť čas a rozosmeje ťa.

Kozorožec:

V ničom si nebudú istí.

Fráza „som neistý“ je u mužov dosť nezvyčajná, no keď ju budeš počuť u kozorožca, maj na pamäti to, že sa mu určite páčiš, pretože teraz si níe je istý, či má o teba bojovať alebo nie. Daj mu to najavo.

Vodnár: 

Budú chcieť s tebou tráviť voľný čas.

Vodnári sú známi tým, že sú láskaví a odhodlaní. Ak však svoj voľný čas vyplnia tebou a plánmi s tebou namiesto kamarátov a rodiny, ver, že ťa miluje.

Good morning 💕 @wandxrbus via @summerinspiratiion

A post shared by Fashion_magazine (@fashion_inspoz) on

Ryby: 

Neustále sa s tebu budú rozprávať. 

Skutočne prejavený záujem je rozhovorom. Ak muž ryba nemôže z teba spustiť oči a neustále chce, aby ste sa rozprávali, ver, že má o teba vážny záujem.

Zdroj: https://thoughtcatalog.com/brianna-wiest/2017/08/heres-how-each-zodiac-sign-shows-you-that-they-love-you-when-theyre-too-afraid-to-tell-you/?utm_campaign=tags&utm_source=thoughtcatalog&utm_term=zodiac&utm_medium=tag-feed

 

 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.