Za svoj život stretneš veľa mužov, ktorí ťa ovplyvnia. Zmenia ťa od základov a ty si povieš, že budeš iná, pretože ťa to zasiahlo. Napriek tomu urobíš ešte niekedy tie isté chyby.

Stretneš muža, ktorý ťa bude ľúbiť. Z celého srdca ti bude chcieť dať k nohám všetko, po čom by si túžila. Bude ťa ľúbiť viac než ty jeho, pretože to bude ten dobrý muž. Vzťah s ním bude ako rozprávka a v tej vašej rozprávke budeš vždy dokonalá. Žena, ktorá je najlepšia a ktorú si zoberie.

Pri chvíľach s ním si povieš, že to nie je možné, aby bol niekto taký skvelý ako on. Bude ťa vždy vykresľovať ako svoju femme fatale a nedá na teba dopustiť. V jeho príbehu budeš vždy dobrá. No bude to len jeden príbeh.

Stretneš totiž aj muža, ktorý nebude ten správny pre teba. Ktorý keď sa na teba pozrie, uvidíš dušu, ktorá ti ublíži. Nie hneď, no postupne. Vždy keď sa na neho pozrieš, bude vyzerať pekne, no problémy, ktoré s ním budeš mať, také pekné už nebudú.

Vzťah s ním bude plný chaosu, kedy sa budeš cítiť ako na horskej dráhe. Budete sa hádať, no napriek tomu s ním budeš tak dlho, dokým ťa neopustí. Vinu hodí na teba a všetko čo urobíš alebo povieš, bude zlé. Toto nebude rozprávka, toto bude smutná tragédia s občasným mihnutím lásky. V jeho príbehu budeš vždy zlá. Avšak znovu to bude len jeden príbeh.

Nezáleží však na tom, ako ťa budú vidieť iní. Každý má na situáciu, ktorú prežíva, rôzny pohľad. Môžeš robiť všetko na svete, no niekomu sa to nebude páčiť. Dôležité je aby si sa netrápila a napriek tomu, ako ťa tvoje lásky a rozchody ovplyvnia, nezmenila. Jedine k lepšiemu – aby si mohla byť tá pravá pre niekoho, s kým to bude pravdivé a skutočné (občas zlé, no napriek tomu to bude stáť za to a vaša láska vydrží všetko).

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.