instagram/nastjastasia

Hovorí sa, že máj je mesiacom lásky. Jar je v plnom prúde, príroda kvitne a zaľúbenci sa bozkávajú pod čerešňou. Aj ty by si sa už chcela zamilovať? Ak patríš k jednému z nasledujúcich 3 znamení, potom sa na teba zrejme usmeje šťastie! Hviezdy naznačujú, že práve títo ľudia si v máji nájdu spriaznenú dušu.

Blíženci

Zdá sa, že sa v tvojom okolí už dlhšie pohybuje osoba, ktorá má pre teba slabosť, no ty si si to ešte nevšimla. Práve v najbližších týždňoch dôjde k situácii, kedy sa jej city k tebe prejavia. Najprv ťa to trocha prekvapí a zľakneš sa, no keď sa poriadne zamyslíš, je to človek, ktorému sa oplatí dať šancu.

Najlepšie je, že ho už poznáš a preto sa nemusíš báť, že jeho city k tebe sú iba chvíľkové. Niekedy sa láska „skrýva“ priamo pred nami.

Lev

Si single Levica? Dlho to už zrejme takto neostane. Máj bude mesiacom, kedy nečakane spoznáš niekoho nového, kto si okamžite ukradne tvoje srdce. Jeho vzhľad a správanie sú presne také, z akých sa ti podlomujú kolená. Máš šťastie, tvoja energia ho k tebe bude priťahovať rovnako.

Zahoď svoje ego a ukáž mu svoju pravú tvár, nemusíš sa báť, že pre neho nebudeš dosť dobrá.

Vodnár

Teba si láska nájde vo chvíli, keď to budeš najmenej čakať. Počas nasledujúceho mesiaca budeš mať veľa povinností a do toho príde niekto, s kým si perfektne sadneš. Z ničoho nič si uvedomíš, že si sa zamilovala, aj keď si si hovorila, že teraz na vzťahy nemáš čas.

To je však na láske krásne, nepýta sa, kedy ťa môže navštíviť. A niečo nečakané býva to najkrajšie.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy