dvojica na rande

Prvé rande nemusí vždy skončiť tak, ako si predstavuješ. Môže za ním nasledovať množstvo otázok, ktoré zamestnajú tvoju myseľ natoľko, že nebudeš vedieť, čo ďalej. Avšak, odpoveď je možno jednoduchšia, ako si myslíš. 

Rýchly kvíz ti odhalí, čo by si mala urobiť. Máš mu dať druhú šancu a ísť s ním opäť von alebo ho poslať k vode a už sa mu viac neozvať?

Dal ti na konci rande bozk?

Žena v objatí muža Pexels/Ron Lach

Mali ste sa stále o čom rozprávať?

Zapáčil sa ti už na prvý pohľad?

Žena a muž na rande Pexels/Katerina Holmes

Pýtal sa ťa zaujímavé otázky?

Bolo medzi vami trápne ticho?

Ako skvalitniť vzťah Unsplash/Natalie Runnerstrom

Mala si pocit, že sa poznáte dlhé roky alebo konverzácia viazla?

Vedela by si si ho predstaviť ako otca svojich detí?

súrodenci pri vode Unsplash/Meritt Thomas

Bola si na prvom rande a nevieš, čo ďalej? Tu nájdeš odpoveď, či ísť aj na druhé
BUĎ OTVORENÁ ĎALŠEJ ŠANCI
Skvelé. Výsledok tohto kvízu ťa určite poteší. Vyzerá to tak, že by si danému mužovi mala dať šancu. Máte podobné názory, myslíte na rovnaké veci a v budúcnosti by vám to možno klapalo. Rozhodne by si tento potenciálny vzťah nemala zahadzovať.
NIČ Z TOHO NEBUDE, MÁŠ SMOLU
Musíme ťa sklamať. Z výsledku tohto kvízu nebudeš nadšená. Chlapa by si mala poslať k vode, lebo vás nič rovnaké nespája. V budúcnosti by ste sa pravdepodobne len hádali a všetko by ťa na ňom hnevalo. Nebol by to šťastný vzťah.

Prvé rande je vždy veľká neznáma. A nehovoriac o tom, keď riešiš dilemu, či sa s ním na prvom rande vyspať alebo nie. Prečítaj si tento článok, ktorý sa zameriava na TO a aspoň trochu ti pomôže sa rozhodnúť. Vďaka nemu budeš mať myseľ čistejšiu a milostný život jasnejší.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieKvízy