Gratulujem dostal si ju. Získal si si jej srdce a veľmi dobre vieš, aké ťažké bolo k nemu sa dostať. Och, ako veľmi si sa snažil. Bol si tak rozkošne neodbytný, že ti nevedela odolať.

V tom čase vôbec nehľadala vzťah. Bolo jej dobre tak, ako bola. Slobodná a voľná s množstvom záujmov, plánov a kamarátov. Každučký deň si vedela vyplniť najlepšie ako vedela. Vždy všetkým tvrdila, že sama je lepšia, že so seba tak dokáže dať maximum. Samota je skvelá, no len istý čas. Postupne sa človek stane osamelým a začne mu chýbať prítomnosť druhého človeka. A tak si napokon aj ona dala povedať.

Páčil si sa jej, bol si pre ňu zaujímavý a ona mala pocit, že s tebou bude jej život ešte krajší. Od začiatku videla, že to s tebou bude mať zmysel. To, že si nebol len krátkodobým rozptýlením si dokazoval svojimi činmi. Predstavil si ju kamarátom a rodičom, začlenil ju do svojho života.

Všetko by bolo skvelé, keby si celý váš vzťah nezačal brať ako samozrejmosť.

View this post on Instagram

@mashatert #streetstyle

A post shared by WOMANSLOOK RUSSIA 🇷🇺 (@womanslook) on

Vieš na čom stroskotá množstvo dlhodobých vzťahov? Presne na tomto. Partneri si začnú myslieť, že už „vyhrali“. Myslia si, že viac nie je potrebné snažiť sa. Postupne zabúdajú na nežnosti, na bozky na rozlúčku, na prejavy lásky. Kam sa to všetko podelo? Veď na začiatku by sme pre toho druhého zniesli aj modré z neba. Každú jednu chvíľu sme chceli vyplniť jeho prítomnosťou. No časom, časom sme zleniveli.

Neviem prečo si myslíš, že ak už je raz „tvoja“, tak tvojou bude navždy. Prečo sa viac nesnažíš? Žena sa potrebuje cítiť ľúbená a to vždy. Potrebuje vedieť, že sa niekomu páči. Chce vidieť, že by pre ňu partner urobil aj nemožné. No jediné, čo po čase vidí je chlap, ktorý si je istý svojej pozície a vie, že ho len tak neopustí. Pretože ho miluje. No láska nemusí stačiť. A žena, ktorá si je dobre vedomá svojich kvalít so sebou nenechá zaobchádzať ako so samozrejmosťou.

Skús sa preto viac zaujímať, skús viac ukázať ako ju miluješ, nezabúdaj na dobré ráno a dobrú noc, prekvap ju, miluj ju a dokáž jej, že je pre teba tá pravá. 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.