Známy raper a Ruža pre nevestu
Instagram/djpeterpann/tvmarkizaofficial

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Šokujúce priznanie! Známy raper Lukáš Kajanovič, ktorého možno skôr poznáš pod pseudonymom Pil C, v podcaste SNAMI prezradil, že mal byť pôvodným ženíchom v Ruži pre nevestu. Túto ponuku však odmietol. Koľko mu za to ponúkali a prečo ho napokon nahradil Tomáš Tarr? 

Podcast SNAMI so známym TikTokerom Oskarom Baramim a jeho kamarátom, hudobníkom Svetozárom Nehézom, sa stáva čoraz viac populárnejším. Ich pozvanie už prijalo viacero slovenských celebrít, vrátane Adely Vinczeovej, ktorá tam odhalila prekvapivú informáciu, že mala malý úlet so Sajfom.

Okrem nej sa tam objavili aj kontroverzné hviezdičky, ako napríklad Slaytiiina a viackrát sa tam objavila aj influencerka Ráchel, ktorá aktuálne súťaží v Love Islande či Ema Lacová, no nechýbali ani baby z Ruže pre nevestu.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa 💈Priscilla Versluis💈 (@priscill.barber)

Známy raper mal byť v Ruži pre nevestu

Teraz tam však prišla aj Nina Janová a známy raper Pil C. Práve ten šokoval slovami o tom, že mal byť ženíchom v spomínanej reality šou namiesto Tomáša Tarra.

„Teba oslovila Markíza, aby si išiel do Ruže pre nevestu?“ nemohol tomu uveriť Oski Barami. „No jasné, my sme mali viacero stretnutí,“ odpovedal mu Pil C, ktorý túto ponuku odmietol.

„Zober si verzie, že v tých rokoch, bez detí, pekne vyzerajúci, vysoký, rešpektovaný, so statusom. Nemáš moc veľa … tá množina nie je taká veľká, potenciálnych kandidátok,“ začal vysvetľovať.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa PIL C (@pil_c)

„Ja som dlho zvažoval. Mal som veľa pre a proti. Peniaze som až tak neriešil, bola to pekná suma,“ odôvodnil, pričom nechcel konkretizovať presnú čiastku peňazí, no boli to desaťtisíce a dokonca až stotisíce eur. Známy raper však priznal, že kedysi odmietol aj podobné sumy, ktoré boli šesťciferné. Ruža pre nevestu teda nebola jediná.

Zdroj: YouTube/Oski Barami

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News