slovenský raper sa stal otcom

Svoje rodinné tajomstvo schovával dlho. Známy slovenský raper sa v máji pochválil fantastickou novinkou, že s partnerkou čakajú ďalšie dieťatko. A práve dnes sa Romanovi Grigelymu alias Momovi narodil ďalší potomok, s čím sa pochválil na svojom Instagrame.

Momo je ženatý už druhýkrát a z predchádzajúceho vzťahu má dcérku menom Prea. Iba niekoľko mesiacov po rozvode sa zaľúbil do Kataríny, ktorej venoval skladbu, ktorá má na YouTubeskoro milión pozretí. 

Známy slovenský raper s manželkou
zdroj: Instagram/momo_wlk

Známy slovenský raper sa stal trojnásobným otcom

po roku vzťahu dvojica oznámila, že čaká bábätko. Prvá spoločná dcérka už sa narodila v apríli minulého roka a dostala meno Elizabeth. Spolu s Momovou prvorodenou dcérou všetci úžasne vychádzajú a sú šťastnou rodinkou.

A v máji tohto roka párik oznámil ďalšie tehotenstvo. Dnes Momova partnerka porodila už druhýkrát a dcérka dostala krásne slovenské meno s nádychom exotiky.

„Dnes, 31. 8. 2022 o 8:00 prišla na svet moja tretia dcéra Isabell Grigely. Ďakujem Bohu a mojej krásnej nebojácnej žene. Kto má už svoje dieťa, tak vie aký je to pocit. Slzy šťastia…“ napísal dojatý slovenský raper pod posledný zverejnený príspevok na svojom Instagrame.

Pod príspevkom šťastný párik takmer okamžite zaplavili početné gratulácie. A pripájame sa k nim aj my a želáme veľa zdravia a lásky do ďalšieho krásneho obdobia života.

Zdroj: Instagram/momo_wlk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News