Dá sa skĺbiť plnohodnotný vzťah s úspešnou kariérou? Pre niekoho to je možno samozrejmosť, no pre iných nemožné, aj keď sa o to možno pokúšali. Speváčka Taylor Swift dlho hľadala toho pravého a nemala šťastie na vzťahy, väčšina trvala len pár mesiacov. 

Momentálne sa hovorí o tom, že by 30-ročná speváčka mala už tri roky tvoriť pár s anglickým hercom, ktorým je Joe Alwyn. Ak sa ale pozrieš na ich profily na Instagrame, márne by si hľadala nejakú spoločnú fotku. Tie sa sem-tam objavia len vďaka fanúšikom, prípadne paparazzi.

Vyzerá to tak, že Taylor si svoje súkromie poriadne stráži a nechce doplatiť na chyby z minulosti, kedy so svojimi priateľmi nemala problém ukazovať sa na verejnosti. A veru že ich nebolo málo! Veď vďaka tomu je aj takou úspešnou speváčkou. Vo svojich skladbách čerpala z vlastných skúseností a každý o nej vie, že píše práve o svojich ex-priateľoch.

Pamätáš si ešte, kto bol jej prvým verejne známym frajerom? Tým vyvoleným bol spevák Joe Jonas, s ktorým jej to ale vydržalo iba 4 mesiace, konkrétne od júla do októbra roku 2008. Koniec ale prišiel z jeho strany a nie pekným spôsobom. Rozišiel sa s ňou prostredníctvom mobilu. Hovorí sa o tom, že jemu venovala skladbu „Forever and Always“.

Ďalším chalanom v jej živote bol herec Lucas Till, ktorý si zahral napríklad vo filme Hannah Montana alebo vo filmoch X-Men. Objavil sa dokonca aj v jej videoklipe „Yoe Belong With Me“. V tomto prípade však išlo naozaj o rýchlovku a vzťah ukončili hneď po mesiaci (marec-apríl 2009).

Taylor sa potom zamerala na ďalšieho známeho herca, ktorým bol Taylor Lautner, známy predovšetkým z filmu Twilight. Ich vzťah trval len od augusta do októbra 2009. Jemu údajne venovala skladbu „Back to December“.

Speváčka nezaháľala a hneď v novembri 2009 sa dala dokopy s Johnom Mayerom, ktorý bol od nej starší o 13 rokov. V tom čase mala Taylor len 19 rokov a John 32. Aj to bol asi jeden z dôvodov, prečo po 4 mesiacoch svoj vzťah ukončili. Nerozlúčili sa v najlepšom a všetko mu poriadne spočítala v skladbe „Dear John“.

Pár mesiacov si dala potom oddych, až kým to v októbri 2010 neskúsila s ďalším známym hercom, ktorým bol Jake Gyllenhall. S ním jej to vydržalo len do konca roka, no opäť to neskončilo z jej strany. Jake tvrdil, že im to spolu nefungovalo.

Ďalším v poradí bol Connor Kennedy a tiež išlo len o 4-mesačný vzťah, konkrétne od júla do októbra 2012. Hneď v novembri to skúsila so spevákom Harrym Stylesom, no randili spolu len do januára 2013. Jemu venovala skladbu „Out of the woods“ a v klipe mala dokonca aj retiazku, ktorú od neho dostala.

View this post on Instagram

Taylor swift and Harry styles

A post shared by @ karahudson7 on

V marci roku 2015 sa Taylor dala dokopy s producentom Calvinom Harrisom a tento vzťah vydržal neuveriteľných 16 mesiacov! Rozchod neprebehol pekne, pretože Calvin obvinil speváčku, že ho podvádza. A možno na tom aj niečo bolo, lebo len týždeň po rozchode ju videli v spoločnosti Toma Hiddlestona. Ich vzťah sa ale po 4 mesiacoch v septembri 2016 skončil.

A tu už prichádzame k máju 2017, kedy sa speváčka dala dokopy s už spomínaným Joeom Alwynom, s ktorým by mala byť aj v súčasnosti. Koľkých sme to ale narátali pred ním? Správne, bolo ich až 9! Deväť frajerov za 9 rokov, zaujímavá bilancia, nemyslíš?

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.