Slovenská tanečnica Natália Glosíková, ktorú si môžeš pamätať z tanečnej súťaže Let´s Dance svoje tehotenstvo oznámila v apríli tohto roku. Už na prvých fotkách bolo vidieť, že má väčšie bruško a túto radostnú správu si najskôr nechávali s partnerom Jakubom pre seba. 

Natália svojich fanúšikov na Instagrame sprevádza celým svojím tehotenstvom. Na jej profile nájdeš množstvo krásnych fotiek a môžeme povedať, že Naty doslova žiarila šťastím počas celého obdobia. Nedávno zverejnila aj porovnávací záber z prvého a deviateho mesiaca tehotenstva.

Naty odhalila aj pohlavie bábätka, a tak fanúšikovia vedeli, že pod svojím srdcom nosí dievčatko. Ešte pred pôrodom jej pripravila dokonalú detskú izbu, do ktorej svoj poklad môže už čoskoro uložiť. Natália sa totiž pochválila nádhernou správou, že sa z nej stala mama.

Vo štvrtok 23. septembra čerstvá mamička zverejnila záber z pôrodnice, ku ktorému napísala len v krátkosti „Vitaj láska“.

Meno dcérky zatiaľ neprezradila, no dôležité je, že obidve sú v poriadku. Rodičom zo srdca blahoželáme a dievčatám prajeme najmä veľa zdravia. 🙂

Ako vyzerala Natália počas tehotenstva

Zdroj: Instagram/nataliaglosikova

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.