pexels.com

Občas sa správame všetci nepríjemne. No spôsob akým to robíme sa líši od jedného k druhému. Ak chceš zistiť, aké správanie od teba odháňa partnerov, tak čítaj!

Vodné znamenia – zvyknú sa po čase nudiť

Rak – na svojom priateľovi doslova visíš

Občas náladová, pesimistická, no zato lojálna a emotívna. Aj takáto je žena narodená v tomto znamení. Prvou chybou môže byť už zlý výber partnera, hlavne vtedy, keď robíš kompromisy vo chvíli, kedy by si sa mala držať svojich zásad. Vzťahy sabotuješ hlavne tým, že ak sa do niekoho zamiluješ, máš neustálu potrebu sa o neho starať a prejavovať mu lásku, čo môže byť časom otravné.

Škorpión – žiarlivosť môže spôsobiť vo vzťahu mnoho problémov

Odvážna, vášnivá, tajomná ale žiarlivá. Na ľudí vieš urobiť ohromný dojem, no svoj vzťah sabotuješ prehnanou podozrievavosťou a žiarlivosťou. Snaha vlastniť svojho partnera sa vo vzťahoch nevypláca. Partner, ktorý sa k tebe hodí by mal byť narodený v znamení Raka, či Barana, pretože práve títo ľudia ti dokážu dodať balans a zmierniť tvoje občas prehnané reakcie.

Ryby – hrať sa na obed príliš často vie zničiť tvoj vzťah

Umelecká, jemná, múdra a súcitná. Často však priveľmi zasnívaná, hľadajúca únik z reality. Vo vzťahu občas zvykneš zaujať pozíciu obete. Keď miluješ, tak naozaj hlboko. Problém nastáva, že sa občas nedokážeš odosobniť, a keď na teba padajú všetky povinnosti, vo vzťahu sa začneš správať ako obeť, ktorú treba ľutovať.

Ohnivé znamenia – neradi sa usádzajú

Baran – občas vieš byť priveľmi impulzívna

Odhodlaná, tvrdohlavá, sebavedomá a optimistická. Je skvelé byť spontánna, no občas treba premýšľať hlavou. Hovorí sa, že dvakrát meraj a raz rež. V tvojom prípade to je asi naopak. Svoje vzťahy ničíš svojou impulzívnosťou a to hlavne vtedy, keď ťa chvíľkové pobláznenie dokáže zniesť zo správnej cesty.

Lev – neochota robiť kompromisy ťa raz dobehne

Kreatívna, vtipná, štedrá no občas neprispôsobivá. Tvoje kvality väčšinou prevažujú tvoje chyby, a preto nemáš núdzu o ľudí, ktorí sú radi v tvojej prítomnosti. No myslíš si, že všetko vieš najlepšie. Vo vzťahu máš obrovský problém robiť kompromisy, pretože všetko musí byť podľa teba. Týmto štýlom svojho partnera utláčaš a nakoniec ho zaženieš preč.

Strelec – máš problém normálne komunikovať

Idealistická, veľmi vtipná, netrpezlivá a občas až priveľmi úprimná. Práve preto, že vieš byť naozaj netaktná a povieš aj to, čo by si absolútne nemala dokážeš svojho partnera uraziť. Tvoja neúporná túžba po nezávislosti dokáže vo vzťahu narobiť dosť problémov, hlavne preto, že to v partnerovi dokáže vyvolať pocit, že je zbytočný. Pokiaľ sa nenaučíš tomu, čo sa patrí a čo nie, budú si o tebe ľudia myslieť, že nemáš dostatok rešpektu a nedá sa ti veriť.

Zemské znamenia – vedia byť naozaj tvrdohlavé

Kozorožec – staviaš si emocionálne steny

Disciplinovaná, spoľahlivá, no občas povýšenecká. Keď si raz získa niekto tvoju pozornosť a prebojuje sa k tvojmu srdcu, tak ho dokážeš obdariť množstvom lásky. Vo vzťahu máš však tendenciu držať v sebe niektoré pocity, a táto nedostatočná otvorenosť voči tvojmu partnerovi môže spôsobiť odsudzenie a neskôr aj koniec. Navyše si veľmi pracovitá a to až do takej mieri, že to niekedy hraničí s workoholizmom.

Býk – občas si neznesiteľne tvrdohlavá

Trpezlivá, zodpovedná, praktická ale veľmi tvrdohlavá. Zvykneš sa sústrediť na materiálne veci, čo je občas síce fajn, ale život nie je len o tom. Tvoja tvrdohlavosť má aj dobré stránky a to vtedy, keď dostaneš nejakú úlohu, ktorú musíš splniť. Na druhej strane môže stáť tvoja tvrdohlavosť za rozvratom tvojich vzťahov. Vedieť si priznať svoju chybu nie je nikdy na škodu.

Panna – niekedy si priveľmi kritická

Milá, pracovitá, praktická no občas priveľmi kritická. Život s tebou nemusí byť vždy jednoduchý, pretože staviaš povinnosti nad všetko iné a tak by sa mohlo zdať, že v tvojom živote chýba akákoľvek zábava. Tvoje vzťahy držia dlho, pretože si partner vyberáš veľmi dôkladne. No odplašiť ho dokážeš svojou kritikou a nátlakom, ktorý vyvíjaš nie len na neho ale aj na seba. Je nereálne aby bol tvoj partner nonstop perfektný.

Vzdušné znamenia – uprednostňujú potreby svojho partnera pred vlastnými

Váhy – vieš byť precitlivená

Diplomatická, láskavá, spoločenská, ale nerozhodná. Váha dokáže flirtovať hocikým a tak si ho získať. Celý život sa staráš o to, aby bolo všetci spokojný, svojho partnera zahŕňaš láskou a všetko zlé ospravedlňuješ, až do doby, kým nezistíš, že ťa niekto zneužíva. Vtedy vybuchneš a všetky emócie vyplávajú na povrch. Je mnoho spôsobov, akými dokážeš sabotovať vzťahy, no ten najvýznamnejší je, že reaguješ prehnane.

Vodnár – nevieš byť vo vzťahu zraniteľná

Temperamentná, originálna, nezávislá a rezervovaná. Nemáš najmenší problém komunikovať, no pustiť si k telu niekoho nového ti robí obrovský problém. Nezaujímajú ťa materiálne veci a muž si ťa vie získať hlavne svojim intelektom. Svoje vzťahy však sabotuješ tým, že si až priveľmi emocionálne rezervovaná a chladná. Odmietaš partnerovi ukázať svoju zraniteľnosť. Zatiaľ čo, tento spôsob správania je fajn v pracovnom živote, v zdravom vzťahu nemá čo robiť.

Blíženec – tvoja nerozhodnosť v tom, či sa chceš usadiť alebo nie

Jemná, zvedavá, prispôsobivá ale nestála. Občas si tak trošku nervák, a filtruješ si to na svojom partnerovi. Okrem toho svoj vzťah sabotuješ tým, že svojho partnera nechávaš v nepríjemnom pocite, kedy nevie, čo pre teba naozaj znamená. Niekedy si myslíš, že tráva je zelenšia v susednom dvore a tento postoj prezentuješ aj pred partnerom. No nie je to vždy tak. Namiesto toho, by si sa mala naučiť oceniť svoju súčasnú polovičku a radšej sa starať o to, aby vám to fungovalo.

 

Zdroj: thetalko.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating