unsplash.com

Existuje vôbec niečo také ako „ten pravý“ alebo „tá pravá“?

Veď my ľudia sa meníme každým dňom. Ten kto by ostával stále rovnaký vo svojich názoroch a pocitoch, nikdy by nemohol napredovať. Pri výbere partnera sa však snažíme nájsť spriaznenú dušu. Niekoho, kto s nami bude chcieť zdieľať život a namiesto toho, aby ho komplikoval, urobí ho o čosi jednoduchším. A presne z toho vychádza idea o „tom pravom“. Na to nadväzujú aj nasledujúce otázky, ktoré s ťa chlap opýta, keď bude o tebe uvažovať ako o žene jeho života.

1. Má ma rada tvoja rodina?

V krátkodobých vzťahoch tento problém možno nerieši. Veď na krátky čas dokáže „bojovať“ so svojou rodinou každý. No kto by túžil byť neprijatý po celý život? Tvoj partner si je vedomý toho, že rodina vás bude sprevádzať a akési schválenie či prijatie je od nej nevyhnutné. Ak s tebou ráta do budúcna, tak ho to určite zaujímať bude.

View this post on Instagram

🤗🤗 @tbendina

A post shared by Couple Goals (@couplegoals) on

2. Aký rodičia by sme boli my dvaja?

Táto otázka v sebe skrýva odkaz na to, že muž rozmýšľa o založení si rodiny práve s tebou. Chce vedieť, akými by ste boli rodičmi a či by ste sa dokázali zhodnúť v rozhodnutiach, ktoré pri výchove detí nie sú jednoduché. Väčšina mužov túži po svojich potomkoch, ktorým by mohol odovzdať svoj odkaz. A na to pri sebe potrebuje tú správnu ženu, o ktorej bude vedieť, že sa s ňou na výchove detí dokáže dohodnúť a bude vedieť robiť kompromisy.

3. Máš nejaké dlhy?

Je prirodzené, že tému peniaze nechce na začiatku vzťahu rozoberať nik. No ani tejto téme sa nedá vyhnúť. Muž, ktorý si ťa raz bude chcieť zobrať, chce vedieť, ako dokážeš narábať s financiami. Či sa vaše predstavy aj v tomto zhodujú. V manželstve sa spája všetko a väčšinou sa spoja aj vaše príjmy a spolu s nimi sa spoločnými stávajú aj rôzne dlžoby.

4. Neexistuje niečo, o čom neviem a mala by si mi to povedať?

Nepríjemná otázka, však? No predstav si, že svoj život stráviš vedľa niekoho, pred kým budeš tajiť nejaké obrovské tajomstvo. A aj keby sa ti to podarilo na chvíľu v sebe umlčať, ver, že časom to vypláva na povrch. Touto otázkou ti dáva partner najavo, že k nemu môžeš byť úprimná. A táto úprimnosť dáva ten najlepší základ pre váš vzťah a nasledujúci spoločný život. Ver, že ten správny partner sa nezľakne tvojej minulosti a bude si vážiť to, že sa mu zdôveríš.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating