Pre väčšinu ľudí je časté bozkávanie vo vzťahu veľmi dôležité. Je prejavom lásky, posilňuje imunitu a znižuje fyzickú bolesť (pamätáš si na bozky od mamy, keď si si poranila koleno? Keď ťa bozkáva milovaná osoba, bolesť zmizne).

Tieto znamenia z horoskopu sa bozkávajú vynikajúco. Prečo je to tak a ako sa správajú, keď sú vo vzťahu?

Baran

Toto znamenie je veľmi talentované už od prírody. Ide mu všetko, do čoho sa pustí. Potom niet divu, že sa vie výborne bozkávať. Baran miluje, ak sa môže o niekoho vo vzťahu starať a byť mu oporou. Bozkami vyjadruje milovanej osobe lásku a záujem. Ak ťa prestane bozkávať, už vieš, že stratil záujem. Na to, aby si u neho záujem obnovila, ho budeš musieť začať bozkávať pravidelne a tentokrát originálne.

Rak

Človek v znamení Raka je veľmi nežný a na všetko ide pomaly. V dospievaní sa učil bozkávať veľmi dlho, pretože to chcel vedieť najlepšie, čo sa mu aj podarilo. Vo vzťahu však požaduje rovnaké bozkávacie zručnosti, preto sú pre neho vhodní partneri v znamení Škorpióna, Rýb a Barana. Tiež potrebuje vždy cítiť nehu a náklonnosť.

Škorpión

Napriek tomu, že je toto znamenie často nepriateľské a záhadné, vo vzťahoch mu to ide. Vynikajúco bozkáva, pretože je láskyplný a nápaditý – často vymýšľa spôsoby, ktorými by sa mohol zdokonaliť. Ak je single, nemá problém bozkávať sa v bare s rôznymi ľuďmi. Zadaný Škorpión je však verný a pokiaľ sa nenudí, bozkáva len svojho partnera.

Ryby

Toto znamenie je plné fantázie a pevnej vôle. Človek v znamení Ryby si bozkávania v mladosti užil veľa. Chcel sa naučiť všetky romantické bozky, ktoré videl vo filmoch a neprestal dovtedy, dokým sa mu to nepodarilo. Vďaka jeho trpezlivosti a šikovnosti sa naučil bozkávať excelentne. Vo vzťahu je pedantný, na všetko ide pomaly a bozkávanie si vychutnáva. Je to pre neho činnosť, ktorá sa mu páči najviac .

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.