Tak tomu sa povie poriadne prekvapenie! Do klubu mamičiek sa čoskoro pripojí aj obľúbená speváčka Ellie Goulding. Potvrdila to exkluzívne pre portál Vogue. Vo svojich 34 rokoch sa tak stane mamičkou svojho prvého dieťatka.

Ellie sa v roku 2019 vydala Caspara Joplinga a teraz sa tešia na svojho prvého potomka. Ellie prezradila, že doteraz nikomu o tehotenstve nehovorila a ani sa s bruškom nefotila. Pre Vogue tak urobila naozaj výnimku.

Speváčka je už v 30. týždni tehotenstva a posledné mesiace si užívala. Sledovala, ako sa mení jej telo, ktoré má teraz krivky, aké nikdy nemalo. Jej aj manželovi sa to však páči a to je dôležité.

zdroj: instagram.com/voguemagazine

O tom, že je tehotná, sa dozvedela počas toho, ako spolu s Casparom oslavovali svoje prvé výročie svadby. Dieťatko nebolo síce plánované a nechcela ho priviesť na svet ani keď zúri pandémia, no osud to zariadil inak.

Obaja sa však veľmi tešia a berú to tak, že sa to malo stať. Ellie tehotenské bruško veľmi pristane a už teraz sa tešíme na fotky chlapčeka alebo dievčatka. Gratulujeme! 🙂

Zdroj: vogue.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.