Instagram/elliegoulding

Speváčka Ellie Goulding si naozaj potrpí na svojom súkromí. To, že je tehotná oznámila, až keď bola v 8. mesiaci, dovtedy nepridávala ani žiadne fotky s bruškom. Teraz však pre fanúšikov urobila výnimku a na svojom Instagrame prvýkrát ukázala svojho chlapčeka. Po viac ako mesiaci od narodenia.

34-ročná speváčka si nechala pre seba a blízke okolie aj informáciu o tom, že už porodila. Niekoľko dní po pôrode tak urobil len jej manžel Caspar Jopling. Podľa portálu Mirror talentovaná speváčka a autorka hitov Love Me Like You Do k filmu 50 odtieňov šedej alebo Your Song porodila 29. apríla a na svet priviedla krásneho chlapčeka, ktorý dostal meno Arthur Ever Winter Jopling.

zdroj: Instagram/elliegoulding

Ellie zverejnila zábery, ktoré doteraz nikto nevidel. Pridala celé video, ktoré je peknou zbierkou momentov, ktoré počas tehotenstva prežívala. Môžeš v ňom vidieť krásne obrovské bruško a aj to, že Ellie sa hýbala celý čas a bola aktívnou „tehuľkou“.

V závere videa nám speváčka ukázala aspoň na chvíľku svojho synčeka, aj keď sme tváričku nevideli. Celé video je plné emócií a vidieť, že manželia si tehotenstvo užívali spoločne a cítili sa spolu veľmi dobre.

zdroj: Instagram/elliegoulding

Celé video nabité emóciami si môžeš pozrieť tu:

Ellie Goulding a jej najznámejšia skladba

Zdroj: Instagram/elliegoulding & Mirror

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News