instagram/about.desiree

Zdá sa ti, že tvoj vzťah je už akási nuda? Že ste upadli do stereotypu, ktorému vôbec nepomáha ani aktuálna situácia vo svete? Všetky tieto pocity prichádzajú s dlhším vzťahom prirodzene, no ak s tým niečo nespravíš, čaká vás rýchly a smutný koniec.

Občas treba obnoviť vášeň a ukázať sa v novom svetle, aby ste si spomenuli, prečo sa milujete.

Rande môže byť aj doma

Vybehnúť do reštaurácie či kina sa stále nedá a ty máš pocit, že vaše spolunažívanie je len dennodenný kolotoč? Kto povedal, že si skvelé rande nemôžete urobiť aj doma? Nemusíš sa toho báť, stačí, ak obaja z vás maju chuť na zmenu.

Pripravte si spoločne 3-chodové menu z toho, čo máte najviac radi, slávnostne prestrite stôl, kúpte fľašu obľúbeného vína a nahoďte sa do obľúbených šiat. Je čas na ten červený rúž, ktorý ti už tak dlho leží v kúpelni a ani kvapka parfému nebude na škodu.

Dokážte si, že ešte stále viete prežiť pekný večer, aj keď ste stále iba dvaja. Rozprávajte sa o plánoch, ale aj zaspomínajte na vaše začiatky. Tá iskra sa určite znova rozhorí.

Hry, ktoré vás spoja

Samozrejme, existujú hry pre páry, ktoré vrátia iskru aj do intimného života, no je aj veľa takých, s ktorými ako pár nie len zaženiete nudu, ale sa o sebe dozviete niečo nové. Uvidíte sa v inom svetle, budete sa smiať, ale aj si uvedomíte, prečo ste sa do seba zamilovali.

Mnoho ich nájdeš online, či už vo forme doskových spoločenských hier alebo iných tipov. Pamätáš si, ako Penny a Sheldon v Teórii veľkého tresku hrali hru, pri ktorej sa do seba dvaja ľudia zamilujú? Tá je určená aj pre takých, ktoré potrebujú svoje city oživiť!

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating