instagram/milan_benda

Tereza a Milan, ktorí si získali sympatie divákov vďaka účinkovaniu v markizáckom experimente Svadba na prvý pohľad, prežívajú naozaj krásne obdobie. Za sebou už majú aj skutočnú svadbu, ktorá sa konala toto leto a užívajú si spoločný život v Prahe, kam sa odsťahovali. Podľa ich aktivity na sociálnych sieťach sa zdá, že je všetko tip-top.

Manželia sa venujú nie len Instagramu, ale aj práci, ktorú milujú, spoločne športujú i cestujú po svete. Práve s cestovaním sa im nedávno prihodila veľmi nepríjemná záležitosť, kvôli ktorej skončili až na polícii. Ak by si čakala, že sa im stalo nešťastie v zahraničí, mýlila by si sa.

Mladí zaľúbenci cestovali električkou, keď krátko na to prišli, že sa stali obeťami zlodejov. Sympatickému Milanovi niekto ukradol peňaženku s dokladmi aj platobnou kartou, z ktorej začali miznúť peniaze.

,,Museli sme s Milanom utekať na políciu, pretože sa nám stala taká nepríjemná vec, že mu v električke niekto evidentne ukradol peňaženku, no a zistili sme v internetbankingu, že mu odtiaľ zmizli peniaze. Niekto to naklikal bezkontaktnou platbou, pokiaľ to šlo,“ vysvetlila Tereza vo videu, keď sa ospravedlňovala za to, že mešká s povinnosťami.

Dodala, že jej manželovi stihli stiahnuť až 11 platieb. Nuž, občas sa aj počas dokonalého šťastia prihodí niečo, čo nás môže zamrzieť, hlavné je brať to s nadhľadom a poučiť sa do budúcnosti.

Zdroj: Instagram/tereza_benda

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News