unsplash/fernandanuso

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Každá nevesta chce, aby jej svadobný deň bol ten najdokonalejší a najlepší. Túži vyzerať ako princezná s dokonalými šatami, make-upom a vhodným účesom, ktorý dotvorí celkový dojem. Nový trend ti však ako budúcej neveste pomôže dotiahnuť svoj výzor do dokonalosti. 

K svadobným prípravám, objednávaniu miesta či cateringu až po hudbu patrí neodmysliteľne aj výber šiat, obleku, ale aj výbornej make-up artistky či kaderníčky. Každá nevesta sa totižto snaží, aby jej veľký deň D bol nezabudnuteľný, aby vyzerala pred oltárom, ale aj po celý deň ako krásna princezná a všetko sa podarilo. 

Práve tento deň je pre novomanželov, veľkou skúškou nervov a trpezlivosti. Všetko musí byť do bodky naplánované, pripravené a premyslené. Tak isto ide aj o výzor samotnej nevesty, ktorá si okrem šiat musí vybrať líčenie, nechty a hlavne doladiť vlasy a účes k svadobným šatám. 

Tie najkrajšie účesy na svadbu sme ti už ukázali, avšak jedna vec ti pomôže doladiť tvoj účes alebo vytvoriť jednoduchý len za pár minút bez pomoci kaderníčky. Trend doplnkov do svadobných účesov tu nie je prvý rok, avšak hranice sa čím ďalej posúvajú a aj napriek tomu, že korunky z módy nikdy neodídu. Na zoznam TOP doplnkov sa dostali aj perlové sponky, živé či umelé kvety alebo šnúrky s korálkami a pierkami len vsadené do jednoduchého drdolu. 

Sponky

Ako malé princezné sme ich nosili stále a hneď niekoľko naraz. Ani v svadobný deň ich predsa  nemusíš vynechať a k veľkým vlnám na jednu stranu pridaj veľkú, zdobenú sponku, ktorá vytvorí dojem dokonalo vyzerajúcej nevesty.

Detaily

Jemné, skoro neviditeľné, no predsa trendy. Tak by sme mohli opísať aj tieto nenápadné ozdoby do jemných až voľných účesov, ktoré sú teraz najväčším hitom. Uvoľnený drdol alebo jemne zapletený vrkoč a práve v ňom niekoľko perál a šnúrok s pierkami.

Kvety 

Či živé alebo umelé je úplne na tebe a tvojich preferenciách. Kvety a jemná “zeleň” vo vlasoch sa perfektne hodí k záhradnej svadbe alebo tej v stodole. 

Korunka 

Princezná v obrovských šatách alebo lesná víla, ktorá má korunku z lesných kvetov? Vždy boli moderné a tento trend princeznovských koruniek, ktoré sú len tak vsadené do účesu, alebo drží aj závoj budú vždy dokonalým doplnok nevesty.

 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieBeauty