usmiata žena

Azda každú z nás niekedy premohol pocit, kedy sme sme sa v danú chvíľu chceli o čosi viac tešiť, usmievať alebo byť len tak bez dôvodu šťastné. Veľmi rýchlo sa však vytratil a nálada čoraz viac stagnovala, keď si zistila, čo všetko ťa ešte v tento deň čaká. Skús to nabudúce napraviť spôsobmi, ktorými si za krátky čas môžeš cítiť spokojnejšie a šťastnejšie. Niektoré popísal aj web inc.com.

To, ako sa budeš v daný moment cítiť, záleží predovšetkým od teba. A to aj napriek tomu, či je deň „blbec“ alebo nie. Už ráno robí deň a jeho začiatok je dôležitý viac, ako si možno myslíš. Napokon, môžeš sa o tom dočítať viac v našom článku, kde sme sa tejto téme prednedávnom venovali.

Vráťme sa však k tomu, akým spôsobom si môžeš zlepšiť svoju náladu a dokonca aj vtedy, ak v danú chvíľu upadá, no ty by si sa najradšej cítila úplne inak – spokojnejšie a šťastnejšie.

Všetko je možné a nie je tomu inak ani v tomto prípade. Svoju náladu si môžeš zlepšiť ihneď aj prostredníctvom týchto nasledujúcich tipov. Zmenu pocítiš naozaj za veľmi krátky čas.

Priprav si pero a papier

Ide o spôsob, ktorý ti zaberie minimu času. Vezmi si papier a pero a popíš naň v krátkosti tie veci, ktoré ťa robia šťastnou a za ktoré si vo svojom živote vďačná. Následne si ich niekoľkokrát prečítaj. Skús to, len sama zistíš, aké pocity u teba nastali za túto krátku chvíľu.

Horoskop
zdroj: Pexels/ Melike Benli

Daj si tmavú čokoládu

Je možné, že s touto alternatívou nie je každá z nás stotožnená. Avšak, kým neskúsiš, neuveríš. Tvoju nie ideálnu chvíľku ti môže spríjemniť klasická čokoláda, ideálna tmavá. Je potvrdené, že práve ona je rýchlym zlepšovačom nálady.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife