Žena sediaca v okne

Ach, tie rána. Viac náročné bývajú pre milovníčky spánku, no i takým ranným vtáčatám sa nie vždy chce vyliezť spod teplej periny. Nech je tomu už akokoľvek, netreba zabúdať na skutočnosť, že ráno robí deň.

Nie je to, samozrejme, pravidelnosťou, no jeho začiatok je veľmi dôležitý a záleží iba na tebe, aký si ho urobíš. Môže totižto vo veľkej miere ovplyvniť to, akým spôsobom sa bude niesť celý tvoj deň.

Ideálne je pozitívne nastavenie, ktoré sa s tebou bude tiahnuť. Ak sa zobúdzaš do nie tých najpríjemnejších rán, týmto smerom sú najčastejšie ovplyvňované tvoje pracovné aktivity, vzťahy a mnohé ďalšie veci.

Ak si sa nad tým čo i len zamyslela, už teraz si o krok vpred k tomu, aby aj tvoje najbližšie ráno bolo lepšie ako to dnešné. Druhým krokom k tvojmu cieľu môžu byť aj tieto krásne citáty, ktorými sa môžeš inšpirovať.

Citáty na dobré ráno

„Napíš si na srdce, že každý deň je najlepší deň v roku.“ – Ralph Waldo Emerson

„Daj každému dňu šancu, aby sa stal najkrajším dňom tvojho života.“ – Mark Twain

„Ranná prechádzka je požehnaním na celý deň.“ – Henry David Thoreau

žena v posteli
zdroj: Unsplash/Toa Heftiba

„Keď ráno vstávate, myslite na to, aké vzácne privilégium je byť nažive, dýchať, myslieť, tešiť sa, milovať.“ – Marcus Aurelius

„Každý deň prináša nové možnosti.“ – Martha Beck

„Kedysi som mala najradšej noc, ale čím som staršia, tým viac pokladov, nádeje a radosti nachádzam v ráne.“ – Terri Guillemetsová

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife