Slovenský spevák Martin Císar má veľký obdiv k interpretkám ako Sia či Adele. „Asi by som odpadol, keby som s niektorou z nich mohol mať duet,“ skonštatoval v rozhovore pre agentúru SITA. „No som realista, takže viem, že tento môj sen zostane pravdepodobne nezrealizovaný,“ podotkol vzápätí.

Túžby súvisiace so spoluprácami si však môže plniť aspoň na domácej scéne, na nej má totiž tiež svojich favoritov. „Zaspievať si napríklad s takým Richardom Müllerom, to by bolo skvelé… A páčia sa mi aj Emma Drobná, Lina Mayer, Dominika Mirgová, Ronie alebo Samey z Haha Crew,“ vymenoval Císar, ktorý v súčasnosti pracuje na svojom debutovom albume. „Aj na ňom budú nejaké spolupráce, vyjdeme s nimi von už čoskoro. Teraz sme ešte v prípravnej fáze, tak si to nechám zatiaľ pre seba,“ poznamenal.

Tieto dni spevák trávi pre šíriaci sa koronavírus výlučne doma vo Zvončíne. „Snažím sa byť však i napriek tomu neustále produktívny. Popravde, momentálne obmedzenia ma až tak nebrzdia, samota mi práveže vyhovuje, som na ňu zvyknutý a za tie opatrenia, ktoré vláda zaviedla, som úprimne vďačný. Verím, že nám pomôžu prekonať hrozbu oveľa skôr a hlavne minimalizovať jej škody. A pozitívum je, že máme teraz viac času na rodinu a na to spoznávať trošku viac aj seba. Osobne sa snažím na sebe stále pracovať, píšem nové texty, čítam knihy… A keď je mi dlho, je mojou záchranou aj Netflix,“ priznal Císar.

 

Zdroj: SITA

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.