Šokujúci rozchod v šoubiznise

Šokujúci rozchod v šoubiznise! Zahraničným hviezdam to vraj spolu nevydržalo ani rok. O konci známeho páru informuje magazín The US Sun.

Ak sleduješ zahraničný šoubiznis, meno Pete Davidson ti asi je dobre známe. Okrem toho, že sa živí ako herec a komik, poznáme ho aj vďaka randeniu s hviezdami. Chodil napríklad s modelkami Kaiou Gerber a Emily Ratajkowski či s herečkou Kate Beckinsale. S Arianou Grande bol dokonca zasnúbený.

Aj s Kim Kardashian to bola láska ako hrom. Svoju oddanosť dokonca dokázal veľkým gestom, keď sa tetovaním rozhodol „zvečniť“ vtedajšiu partnerku na svojom tele. A hoci si vraj dali dve šance, ani jedna im nevyšla.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Front Page Pop x Brandon West (@frontpagepop)

Ďalší šokujúci rozchod v šoubiznise

30-ročný fešák svojej povesti neostal nič dlžný a pred pár mesiacmi mal zbaliť ďalšiu známu krásku. Tentokrát išlo o herečku Madelyn Cline, ktorú si môžeš pamätať z obľúbeného seriálu na Netflixe – Outer Banks. V septembri 2023 ich spolu odfotili v hoteli v Beverly Hills. Zdroj blízky bývalej hviezde Saturday Night Live však The US Sun potvrdil, že párik sa rozišiel.

„Ukončili to spolu pomerne nedávno. Bolo to v priateľskom duchu,“ opísal zasvätenec.

Ako informuje denník The US Sun, Pete počas posledného roka žil život uzavretejším spôsobom. Po neúspechoch v láske sa zrejme rozhodol držať svoje vzťahy v súkromí. S Madelyn sa tiež na verejnosti ukázal iba párkrát.

Herečku v komikovej prítomnosti naposledy videli v januári, v Helium Comedy Club vo Philadelphii. Peta bola podporiť na jednej z jeho stand-upových šou.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Bunty Librang (@theinfosource1)

Zdroj: The US Sun

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News