Instagram/petedavidson.93, Instagram/kimkardashian

Vyzerá to tak, že je to medzi nimi naozaj vážne. Mnohí ich vzťahu možno nedávali na začiatku veľké nádeje, ale Pete Davidson svojim skutkom ukázal, že musí Kim Kardashian naozaj milovať. Obľúbená influencerka prezradila zopár detailov v The Ellen Show

To, že Kim a Pete spolu randia, sa prevalilo ešte minulý rok, ale zväčša išlo len o paparazzi fotografie. Kim ich prvé spoločné fotky zverejnila na svojom profile len pred pár dňami, ale musíš sa k nim preklikať v príspevku, pretože ako prvú snímku vybrala iba seba. Aj na tento detail narážala Ellen, na čo Kim odvetila, že sa jej ich spoločná fotka s Petom páčila, a tak ju dala na svoj profil.

Medzitým si ešte stihla zo svojho profilu zmazať priezvisko West a nechala iba svoje rodné.

Na Twitteri sa objavili screenshoty z konverzácie medzi novým priateľom Kim a jej bývalým manželom Kanyem Westom, ktorý svoje meno zmenil na Ye.

Na otázku rapera, kde sa práve Pete nachádza, iba odvetil, že v posteli s jeho ženou. Viac ale zaujal detail na jeho hrudi v podobe tetovania KIM.

Ide o netradičné tetovanie

Práve na toto narážala aj Ellen vo svojej šou. 41-ročná Kim prekvapila, keď prezradila, že nejde o klasické tetovanie. „Nie je to tetovanie, ale vlastne vypálená značka. Chcel urobiť niečo, čo bude úplne odlišné,“ nabonzovala influencerka na svoju polovičku.

Okrem tohto má aj dve klasické, ktoré Kim chytili za srdce. Jedno z nich je „My girl is a lawyer“, čo v preklade znamená, že moje dievča je právnička. Členka klanu Kardashian-Jenner sa netají tým, že sa túži stať právničkou a venuje sa štúdiu. Krásna brunetka tak má po svojom boku muža, ktorý ju podporuje a fandí jej na ceste za splnenými snami.

Takéto gesto je od 28-ročného herca a komika skutočne milé. Keďže sa rozhodol zvečniť Kim na svojom tele, vyzerá to tak, že by s ňou chcel ostať. Myslíš, že im to spolu vydrží?

Takto sa Kim v šou rozhovorila o svojom novom vzťahu

Zdroj: YouTube/TheEllenShow

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News