instagram.com/arianagrande

Ariana Grande mala v piatok svoj veľký deň, oslavovala 27. narodeniny. Ako oslávenkyňa mala dostať množstvo darčekov, no rozhodla sa, že jeden darček dá aj ona svojim fanúšikom. Konečne zverejnila fotku so svojím novým frajerom, čím ich (doteraz nepotvrdený) vzťah zoficiálnila. 

Ariana Grande veľké šťastie na frajerov doteraz nemala, vystriedala ich už niekoľko. Jedným z najznámejších jej priateľov bol Mac Miller, ktorý v roku 2018 spáchal samovraždu a speváčka sa z toho spamätávala ťažko, aj keď už v tom čase spolu neboli.

Odvtedy bol jej priateľom len Pete Davidson a povrávalo sa aj o tom, že tvorila pár s Mikeyom Fosterom, ale to oficiálne potvrdené nebolo. Pred pár mesiacmi sa ale začala objavovať po boku realitného makléra Daltona Gomeza, ktorého fanúšikovia zahliadli aj vo videoklipe Stuck with U.

Išlo však len o dohady, zo strany dvojice nebolo nič potvrdené, aj keď sa povrávalo, že spolu trávili celú karanténu. Ariana sa ale práve na svoje narodeniny rozhodla, že je ideálny čas ich vzťah ukázať aj verejnosti. Vo svojich stories zverejnila ich spoločnú fotografiu so srdiečkom a taktiež video, na ktorom Dalton tancoval.

zdroj: instagram.com/arianagrande

Dalton ale taký opatrný nebol a na jeho instagramovom profile môžeš nájsť hneď niekoľko ich spoločných fotiek. Vyzerá to teda, že ich vzťah myslia vážne, sú spolu šťastní, preto už nemajú dôvod sa pred svetom ukrývať. My sa tešíme s nimi a veríme, že to dvojici konečne vyjde.

View this post on Instagram

🤍

A post shared by Dalton Gomez (@dalton_gomezz) on

View this post on Instagram

27 🖤

A post shared by Dalton Gomez (@dalton_gomezz) on

View this post on Instagram

🤍

A post shared by Dalton Gomez (@dalton_gomezz) on

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News