Becky Holt je žena, ktorú si na ulici rozhodne všimneš. Je známa svojím telom, ktoré má takmer celé potetované. Vďaka svojej postave a koži, ktorá je umeleckým dielom, ju na Instagrame sleduje takmer 50-tisíc ľudí. No v poslednej dobe sa na ňu valí vlna kritiky.

33-ročná Britka sa totiž len nedávno stala slobodnou mamičkou dcérky menom Aurora. To vzbudilo záujem o jej osobu aj u iných matiek a ľudí, ktorí jej život dovtedy vôbec neriešili.

Becky, ktorá do svojich tetovaní investovala približne 35 000 libier a zakryla tak 95 % pokožky, musí teraz čítať a počúvať slová, ktoré dokážu človeka naozaj zaraziť.

S fanúšikmi sa podelila o časť kritiky, ktorú si vypočula. Iba kvôli svojim tetovaniam ju ľudia označujú za zlú mamu a tvrdia, že sa jej vlastná dcérka bude báť a bude pre ňu zlým vzorom. Okrem takéhoto odsúdenia už o sebe počula aj to, že je určite kriminálnička, špinavá hviezda filmov pre dospelých, či ako vrak vlaku. Hnusná, škaredá či hlúpa boli tiež bežné poznámky od cudzích ľudí.

To čerstvú mamičku môže mrzieť, no Becky tvrdí, že si žiadnu negativitu k sebe nepripúšťa a cudzie urážky neberie vážne. Upozorňuje však, že inú matku by takéto komentáre mohli naozaj psychicky zničiť a bojuje proti tomu, aby ľudia súdili iných kvôli vzhľadu.

Pozrieť si celé Beckyno potetované telo môžeš na jej instagramovom profile.

Myslíš si, že je v poriadku súdiť matky podľa vzhľadu?

 

Zdroj: thesun.co.uk

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.