Instagram/pasiondegavilanes

Už čoskoro sa na televízne obrazovky vráti mimoriadne úspešný romantický seriál Skrytá vášeň. Táto kolumbijská telenovela patrila do života aj mnohých z nás, keď sme ju každý deň s napätím sledovali. Začala sa vysielať v roku 2003 a mala neuveriteľných 188 častí. Po dvadsiatich rokoch sa naši obľúbení hrdinovia vracajú späť.

Statní bratia Reyesovci a krásne sestry Elizondové si ukradli srdcia každej romantičky, ktorá im držala palce pri ich nekonečných zápletkách. Tento rok bolo ohlásené pokračovanie, ktoré sa bude točiť, ako inak, okolo zločinu, ktorí zasiahne deti originálnych hlavných postáv. Na scénu sa však nevrátili všetci.

Pri dojímavom stretnutí po rokoch chýbal jeden z hlavných hercov, a teraz už vieme, že nebude zrejme jediný.

Takto si pamätáme hlavné postavy

Na záberoch z nakrúcania pokračovania nebol jeden z bratov Reyesovcov, ktorého stvárnil herec Michel Brown. Až po niekoľkých týždňoch na svojom Instagrame divákov potešil potvrdením, že ho predsa uvidia a tak sa v telenovele objavia všetci traja bratia spolu.

Z najnovších fotografií na sociálnych sieťach je jale asné, že v slávnej zostave chýba herec Jorge Cao, ktorý si zahral nezabudnuteľného deduška Martina. Na jeho mieste sa tak objaví iný, obľúbený kolumbijský herec, Germán Quintero.

A takto sa herci dojemne zvítali po rokoch

Čo povieš, bude nový herec dobrým dedom Martinom?

Zdroj: Instagram/pasiondegavilanesInstagram/germanquinterol

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News