Sklamanie v láske

Sklamanie v láske je vec, ktorá poznačí každú žena. Slzy, zlomené srdce či plač sú veci, ktoré nechceme zažívať moc často. Niektorým z nás sa to však, bohužiaľ, deje naozaj často. Ale prečo a čo nás to má naučiť?

Keď sa sklameš v láske prvý, druhý aj tretíkrát je dosť možné, že už pomaly začínaš na lásku zanevierať a neveríš tomu, že môže niekto milovať aj teba. Zlatíčko, si však na veľkom omyle, pretože pre každú z nás je tu pripravená osudová láska. Preto neprestaň veriť a radšej sa zo svojho zlomeného srdca vždy pouč.

Tieto základné veci by ta malo naučiť opakované sklamanie v láske.

Ak nechceš zažiť sklamanie, nemôžeš sa namotať na každého

To, že si sa už viackrát sklamala v láske, môže mať na starosti tvoja prílišná dôverčivosť. Je dosť možné, že sa veľmi rýchlo namotáš na takmer každého muža v tvojom okolí. Pre neho to nie je láska, ale ty zostaneš opäť sklamaná. Preto si do svojho života vyberaj vhodných ľudí a nezabúdaj, že nie každý muž, ktorý si s tebou píše alebo sa ti páči, chce s tebou vytvoriť pár. Ak nevieš ako na to, klikni SEM.

Zamilovaný pár
zdroj: Pexels/karol miranda

Nie všetci muži sú úprimní

Možno to poznáš aj ty, stretneš dokonalého muža, ktorý ti nasľubuje hory-doly, avšak zrazu sa z ničoho nič vyparí ako duch. Presne preto by si nemala veriť každému, koho stretneš či s kým si píšeš. Muži totižto často vysielajú varovné signály alebo hovoria veci, ktoré ani nedokážu splniť. Preto si dávaj obrovský pozor na to, komu sa otvoríš a začneš naplno veriť každému jeho slovu.

Sebaláska je takisto dôležitá

Ak si sa v poslednej dobe sklamala v láske už viackrát a momentálne si single, mala by si sa naučiť aj sebaláske. V žiadnom prípade sa z nevydarených vzťahov neobviňuj, a práve naopak pochop, že vo svojom živote potrebuješ rovnako skvelého chlapa, ako si ty.

Sebaláska
zdroj: Pexels/RDNE Stock project

Ak sa sklamanie opakuje, mala by si spomaliť

To, že si sa už viackrát sklamala v láske by mohlo byť aj zdvihnutým varovným prstom. Mala by si si totižto uvedomiť, že láska sa nedá vynútiť a keď budeš na ňu veľmi tlačiť, nepomôže to. Preto nechaj veci plynúť a na chvíľu zabudni na hľadanie lásky. Uvidíš, že presne potom sa objaví ten pravý.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating