Od lásky k nenávisti
Pexels/Jonathan Borba/cottonbro studio

Ghosting je určite ten najhorší spôsob ukončenia vzťahu, kamarátstva, ale aj začínajúcich citov. Keď ti to už niekto, na kom ti záležalo urobil, určite si trpela. Výčitky, zlomené srdce a možno aj plač – tým všetkým si si pravdepodobne už prešla. Teraz je však čas prebrať sa a znovu sa postaviť na nohy.

Ak náhodou nevieš, čo taký ghosting znamená a chceš vedieť, či kvôli nemu netrpíš aj ty, klikni SEM a dozvieš sa všetko potrebné.

Keď si si niekým vymieňala každodenné správy, večer si nešla zaspať bez obyčajného „dobrú noc“, ráno si sa prebúdzala a hneď zapínala WiFi, aby si zistila, či už sa zobudil aj on, určite to pre teba znamenalo viac ako len obyčajný flirt či pobláznenie. Potom to však prišlo, pri poslednej správe zrazu zostalo iba videné. No a čo teraz?

Musíš si uvedomiť, že to je zbabelec

Kľúčom k šťastnému životu po ghostingu, je v prvom rade ukončenie tejto etapy. Musíš utriediť svoje myšlienky a prijať fakt, že chlapec, ktorý ti pobláznil hlavu, je zbabelec. Takto totiž na neho najlepšie zabudneš a konečne sa ti vyparí z hlavy.

Keby ním nebol, tak by na milión percent nabral odvahu a svoje správanie by ti vysvetlil. Cez jeho úprimne slová by si sa určite preniesla lepšie ako cez ghosting, ale toto on nechápe, pretože je zbabelec. V žiadnom prípade ho nemôžeš brať ako neviniatko, ktoré to spravilo len kvôli tebe.

Hádka
zdroj: Pexels/Vera Arsic

Na druhej strane, môžeš byť rada, že ti túto láskavosť urobil a nešla si s ním do vážneho vzťahu či zoznámenia sa s rodinou. Veď uznaj sama, určite máš viac ako na zbabelca, ktorý ti dokáže nechať videné.

Teraz je rad na ghosting od teba a unfollow

Keď ti tam tvoja láska nechala videné prvýkrát, je dosť možné, že si mu ako prvá napísala ty. Super, on si pravdepodobne iba vymyslel výhovorku, prečo neodpisoval, no a ty si mu to, samozrejme, uverila. Na tom nič nie je, toto by spravila každá jedna žena s citmi.

Keď sa však ghosting opäť zopakoval, naozaj mu už nepíš! Uvedom si, že nemôžeš neustále robiť prvý krok ty a prejavovať záujem ako jediná. Aj keď si sa určite s touto myšlienkou zahrávala, proste to nerob! Chlapec, ktorý by k tebe cítil to isté, by ti aj po čase napísal.

Zlomená žena
zdroj: Pexels/Liza Summer

Dôležitou vecou je aj vymazať ho úplne zo svojho života, to sa, samozrejme, nedá, keď bývate na rovnakej ulici alebo pracujete blízko pri sebe. Avšak, vymaž ho aspoň z toho virtuálneho sveta. Daj mu unfollow na všetkých sociálnych sieťach a už ho konečne prestaň stalkovať. Uvidíš, ako neskutočne sa ti uľaví.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating