Prečo sledujeme svojich ex
Unsplash/Lance Reis, Pexels/Edward Eyer

Prečo sledujeme svojich ex na sociálnych sieťach aj po rozchode? Kvôli pocitu víťazstva alebo ich chceme skontrolovať? Je to znamenie, že nám na nich stále záleží a vlastne sme sa ani rozchádzať nechceli? Vzťahová koučka Petra Poláková prostredníctvom videa na TikToku vysvetlila, prečo by si to nemala robiť. 

Prečo sledujeme svojich ex aj po rozchode?

Expartneri nejakým spôsobom ovplyvnili náš život, pretože v určitom časovom období doň vstúpili a boli jeho súčasťou. Na svojho partnera si bola citovo naviazaná a možno si ho vtedy aj milovala. Poznačil vás však rozchod, cez ktorý si sa možno ešte nestihla preniesť, a preto ho stále sleduješ na sociálnych sieťach.

Alebo si možno len zvedavá, či sa už z teba stihol dostať a našiel si novú partnerku. Zaujíma ťa možno aj to, či si v podstate „vyhrala“ váš rozchod a náhradu za neho si si našla skôr ako on alebo sa možno netrápiš natoľko, ako tvoj ex.

Na jeho profile možno hľadáš aj náznaky, že ťa stále miluje. Alebo ide len o jednoduchý dôvod a ty sa nudíš? TU nájdeš 5 dôvodov, prečo sledujeme svojich ex na sociálnych sieťach aj po rozchode. Nájdeš sa v nich aj ty?

Nepodvádzaj svoj mozog

Vzťahová koučka Petra Poláková na TikToku prezradila, čo je to najhoršie, čo môžeš spraviť po rozchode s partnerom. Keď ho stále stalkuješ a vyhľadávaš na sociálnych sieťach, vlastne podvádzaš a klameš svoj mozog.

Prečo by si po rozchode nemala sledovať svojho ex na sociálnych sieťach?

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane. 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating