Prečo sledujeme svojich ex

Prečo sledujeme svojich ex? Nejakým spôsobom ovplyvnili náš život, pretože v určitom časovom období nám doň vstúpili. Boli sme na nich citovo naviazaní a možno sme ich aj milovali. 

Vraví sa, že každý v našom živote má byť buď darom, testom alebo trestom. V dobe, keď stretneš toho nepravého, však nevieš určiť, ktorá z týchto troch možností to bude tentokrát. Tú chybu ale v každom prípade musíš spraviť. Aj keď ich bude sto. Má ich byť presne toľko, aby ťa doviedli na to pravé miesto k tvojej životnej láske. 

A možno aj keď si šťastná a aj si našla toho pravého, stále sa máš občas potrebu zastaviť na profile svojho ex na sociálnych sieťach. Ak nevieš, prečo to tak je, predstavíme ti 5 možných dôvodov. 

Prečo sledujeme svojich ex
zdroj: Instagram/zhest__axasii

Zvedavosť

Každý z nás je určitým spôsobom zvedavý. A jednoducho ťa možno zaujíma, čo sa s tvojím bývalým stalo po rozchode. Možno, že aké pridal fotky alebo či niekoho má. A keď áno, tak uznaj, že ťa to trochu pichne pri srdci. Nie preto, že ho ešte máš rada, ale preto, že lusknutím prsta dokázal zabudnúť na všetky pekné chvíle, ktoré strávil s tebou.

Stále ho miluješ

Možno sa ti to ťažko priznáva, no je možné, že svojho partnera po rozchode stále miluješ. A to aj napriek všetkému zlému, čo ti spravil. Väčšinou sa to deje v prípade, keď od rozchodu neuplynulo príliš veľa času. Alebo sa ti zdalo, že je ten pravý a nevieš alebo nemôžeš si priznať, že to tak nie je. Proste sa od svojho bývalého nevieš odosobniť.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Viac z kategórieDating