single žena

Láska je pre mnohé z nás to najkrajšie obdobie a bez nej si niektoré ženy ani nevedia predstaviť život. Avšak nie každá má také šťastie, že už našla svojho princa na bielom koni. Ak nechceš lietať z jedného nevydraného vzťahu do druhého, pravdepodobne si sa teraz rozhodla pre single život. Ver či nie, ale aj ten má svoje výhody a mala by si si ho užívať presne tak isto ako ten, keď si zamilovaná.

Single život je pre niektoré ženy nočná mora, zamilované duše si nedokážu predstaviť nemať po boku rameno, o ktoré sa môžu oprieť. A tak radšej lietajú z jedného krátkodobého vzťahu do druhého, namiesto toho, aby zostali single a počkali na toho pravého. Nočnú moru v podobe single života však môžeš ty sama premeniť na tu najkrajšiu rozprávku a ak sa momentálne nachádzaš v tomto období, váž si to, čo máš.

Pravá láska príde sama

V prvom rade by si mala prestať bezhlavo tlačiť a hľadať lásku v každej jednej sekunde. Skús sa na chvíľu zastaviť a od randenia si daj pokoj, možno pre teba na lásku teraz ešte nie je ten vhodný čas. A mala by si sa zamerať skôr na seba ako na muža.

Pravá láska
zdroj: Pexels/Çağdaş Birsen

Ak každý deň tužíš nájsť frajera a v každom, kto sa na teba usmeje, už vidíš svoju potencionálnu lásku – zastav sa. Naozaj prestaň konečne bezhlavo chodiť po ulici a hľadať lásku na každom rohu, daj si od tohto života nachvíľu oddych a užívaj si to krásne, čo ti single život prináša.

 

Možno o tom nevieš, ale láska sa nedá do našich životov len tak privolať a pre každú z nás je tu pripravený princ na bielom koni. Keď konečne príde ten pravý, pocítiš to ihneď a bude to omnoho silnejšie, ako si kedy čakala. Ak sa ti ho však teraz nedarí nájsť, nezúfaj, osud to zariadi za teba a lásku ti prinesie do života, keď to budeš najmenej čakať.

Ako si však začať užívať single život?

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife